2733
2734

من ۵ساله ازدواج کردم توخونه قبلیمون یه سری ادمای ترسناک میدیدم یکبارهم به جسمم نزدیک شدن ولی به محض بیدار شدن ازترس زیاد پریودشدم🙈ایناهیچی توبارداری اولم ۷یا۸ماهم بود توپذیرایی خواب بودم ساعت ۱۰بیدارشدم داشتم بلندمیشدم چشمم افتاد توویترین یه مرد قدبلند خوش هیکل تواینه ویترین دیدم ک پوست سبزه ودور چشاش گود بود لای چهارچون دراتاق وایساده بود لباس شوهرمم تنش بود منو نگاه میکرد تابرگشتم دیدم نیس دیگه رفتم تواتاق و برقم روشن کردم الان۳ساله ازاون میگذره ۲ساله  تقریبا توخونه جدیدوشهردیگه اومدیم خوب بود تاپارسال تابستون مشکلی نداشتم بعدش سایه های سیاه زیاد میدیدم دوسه ماهس هست نمیبینم کابوس هام زیاده ماه گذشته خواب دیدم شوهرم داره خفم میکنه هی التماس میکنم کشتیم بعدقیافش یهوتبدیل شدبه همون مرده ک توحاملگی دیدم بعدباجیغ ازخواب پریدم دیشبم خواب دیدم بچه سومم رو به دنیا اوردم همه میگن خوشبحالت بچه سومت هم به دنیااومد بعد بچه یهوقیافش شد مثله همون مرده ک توحاملگی دیدم بلند شدم دیدم چقدعرق کردم نمیدونم چیکارکنم خوابهای بدزیادمیبینم توروخداکمکم کنید

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ازبس ب اون فک کردی تو همه خابات اونو میبینی 

منم از گربه ک میترسیدم همه چیزای لدو مث گربه تو خواب میدیدم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

قیافه یارو رو تصورکردم میخواستم بگم منم نترس😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
2706