2703
2553
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

| مشاهده متن کامل بحث + 10220 بازدید | 288 پست

بچها تعریف کنید دیگه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ال واقعیه؟یه جا خوندم طرف میگفت سرباز بوده داشته برمیگشته شهرشون بعد برفو بوران بوده،بخاطر همین اتوب ...

منم ال رو شنیدم.میگن بچه نوزادو خفه میکنه یا میبره با خودش...تو زبون ما بهش میگن آل آروادی ینی جن زن

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

یه ماجرایی خوندم خودم خیلی ترسیدم،طرف میگفت من زیاد میرفتم شکار،یه روز با بچها رفتیم شکار،یه پرندرو زدم همون لحظه که زدمش یه صدای ناله و گریه ای بلند شد،من اولش تعجب کردم ولی اهمیت ندادم،رفتم جلو ببینم چی شکار کردم خلاصه رفتهو رفته انگار پیداش نمیکرده جلوتر یه پیرزنرو میبینه میگه خانوم شما اینجا چیکار میکنی؟پیرزنه میگه والا از اقوامم دور افتادم،انگار عشایر بودن،اینم دلش میسوزه میگه بیا من میرسونمت اینا باهم راه میفتن میرن،وسطای راه زنه شروع میکنه نالهزو گریه،طرف میپرسه چیشده مادر اونم میگه بچم،امروز بچم از دستم رفت تو کشتیش یهو چهرش تغییر میکنه یه حالت دیگه میشه طرف میفهمه با چی طرفه میگه بهش شانس اوردی ما مسلمونیم ولی برا مجازات بایدیه چیزی ازت بگیرم،انگار طرفو ناقص کرده اینم دراز ب دراز همونجا افتاده تا پیداش کردن

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2720
منم ال رو شنیدم.میگن بچه نوزادو خفه میکنه یا میبره با خودش...تو زبون ما بهش میگن آل آروادی ینی جن زن

طرف ما میگن تا چهل روز حواست باید به بچه و زائو باشه،اینم میگن ک ممکنه بچرو ببرن بچه خودشونو بزارن جاش ولی انگار خرافاته

یه ماجرایی خوندم خودم خیلی ترسیدم،طرف میگفت من زیاد میرفتم شکار،یه روز با بچها رفتیم شکار،یه پرندرو ...

پیرزنه جن بوده ینی پرنده هم جن بوده

طرف ما میگن تا چهل روز حواست باید به بچه و زائو باشه،اینم میگن ک ممکنه بچرو ببرن بچه خودشونو بزارن ج ...

ن واقعیته لچه زندایی مادرم رو بردن جاش همون بچه رو منتها سیاه و کبود گذاشتن جاش

پیرزنه جن بوده ینی پرنده هم جن بوده

اره به هر شکلی در میان،دم غروبم بوده،ولی کلا با شکارو به ازار رسوندن حیوونا مخالفم حقش بوده

2714
ن واقعیته لچه زندایی مادرم رو بردن جاش همون بچه رو منتها سیاه و کبود گذاشتن جاش

وای جدی؟چیشد بعدش؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6420472/کسی-رو-میشناسید-که-ادمین-خییییییییلی-خوبی-برا-پیج-اینیستا-باشهو-بتونه-فالور-رو-ب?postId=189224339

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
توی اشپزخونه درحال اب خوردن بودم که صدای ناله از طبقه بالا اومد انگار داشتن یکی رو روی زمین میکشیدن& ...

عه باشگاه پروازی هستی

ما هیچ الهی همه تو ••• خوشا به بخت بلندم که در کنارِ منی♡  متاهل و متعهد💍 جانِ من است او  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی دوستم  
وای جدی؟چیشد بعدش؟

هیچی بچه مرده بود تا چندین سال بعد اونم باردار نشد..اسم بچه علی بود و ب گفته مامانم تو زیبایی و شیرینی بی همتا

2706