2733
2739
عنوان

خانوما من شیرم خیلی سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 48 پست
واقعا هیچ سردی نمیخورم نمیدونم چرا انقد باد معده داره

طبیعیه چون شیر رو با ولع میخوره هوا وارده شکمش میشه 

حتما اروغشو بگیر حتی اگه طول کشید ،قبل از آروغ گیری نخوابونش 

تو روز وقتی بیداره شکمشو با روغن زیتون ماساژ دورانی بده، بعد از شیر  خوردنش رو بالا رو شونهات نگه دار آروم بزن پشتش و از رو کمرش ماساژ بده رو با بالا 

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بهش پدی لاکت میدم

الکی دارو نده طفل معصوم رو

بادگلو بچه رو خوب باید بگیری دیگه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بخدا روزی سه استکان بعد هروعده عرق نعنا میخوورم رازیانه و این چیزا میخورم

انقدر گرمی نخور کبدت از کار میوفته ها

اروغ زدن از سردی نیست که

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
2738
پس چشه 

هیچی 

کاملا طبیعیه

خوب باید باده گلو بچه رو بیگیری خودت یه لیوان اب خوابیده بخور ببین چقدر هوا میره تو دلت

همه دارن بهت میگن

باد گلو شو میگیرم عین ادم بزرگام اروغ میزنه

کوچولو  دهنش خوب هوا زیاد میره تو دلش 

نمیفهمم چرا درکش نمیکنی

باید خوشحال باشی که توانایی اروغ زدن داره و نمیره تو رودش کولیک بشه

حق داری تازه مامان شدی

کم کم همه چی میاد دستت

واست دعا میکنم امشب

ممکن کولیک داشته باشه ببرش دکتر

زیاد گریه نمیکنه خیلی سخت میخوابه خوابش میاد میخوابونم میزارم زمین بیدارمیشه دیشب ازساعت هشت تا یک خوابوندمش بازساعت 

هار بیدارشده الان ساعت هش تازه خوابیده

هیچی  کاملا طبیعیه خوب باید باده گلو بچه رو بیگیری خودت یه لیوان اب خوابیده بخور ببین چقدر هو ...

میگیرم یه ساعت بخدا میزنم ازپشتش الان هی مادرشوهرم میگ چرا میزنی ازپشتش بچه اینهمه اروغ نمیزنه ب زور میخوای اروغ بزنه اروغم نزدنی حالش بد میشه اخه بقیه نوه هاش خداییش هیچ کدوم اینجوری دل درد نمیکردن ولی دخترم خیلی نفخ میکنه

کوچولو  دهنش خوب هوا زیاد میره تو دلش  نمیفهمم چرا درکش نمیکنی باید خوشحال باشی که توانا ...

بابا من یه بارم نشده اروغشو نگیرم بخوابونم چون میدونم حالش بد میشه فقط خواستم ببینم اینهمه حجم اروغ طبیعیه یا نه 

میگیرم یه ساعت بخدا میزنم ازپشتش الان هی مادرشوهرم میگ چرا میزنی ازپشتش بچه اینهمه اروغ نمیزنه ب زور ...

وزنشون بیشتر بوده

یا فکشون قوی تر بوده

تو نافشو با روغن زیتون چرب کن

نهایتا به خودش یه قاشق عرق نعنا بده

دفعش خوبه؟روزی ۵ بار پوشکش پر میشه؟

بابا من یه بارم نشده اروغشو نگیرم بخوابونم چون میدونم حالش بد میشه فقط خواستم ببینم اینهمه حجم اروغ ...

این که یه بچه باد گلو داشته باشه کاملا طبیعیه اونایی که نداشتن غیر طبیعیه هربچه ای یه جوره خوب

وقتی شیر میخوره سرش رو بالاتر از تنش بگیر

2706