2410
2553
عنوان

خانوما من شیرم خیلی سرده

1517 بازدید | 48 پست

چیکارکنم؟دخترم یه ماهشه ازاول شیرم سرده چیز نفخ دارو سرد نمیخورم باز دخترم نفخ میکنه اگ گریه کنه تنها ناراحتیش باد گلوشه بعد هر مقدارشیرخوردنم یه ساعت میزنم از پشتش تا اروغ بزنه اخرسر دوسه تا مثل ادم بزرگا اروغ میزنه بزررررگ 

اگ هم اروغ نزنه زود شیر میده بیرون یا از خواب همش میپره 

چی بخورم شیرم انقد سردنباشه؟

شیر شما سرد نیست 

بچه با ولع میخوره سینه هنوز اندازه دهنش نیست با هوا میره تو دهنش 

بزرگ بشه درست میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گرمی زیره و اگه خیلی دیگه مامان خوبی باشی کلپوره دم میکنی بانبات روزی یه استکان میخوری .بچه ات دیگه دلد درد اینا نمیشه نفخ نمیکنه

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2456

آروغ که باید حتما بزنن تا چند ماه یعنی دل درد میشن 

سردیجات اصلا نخور، سفوف مغز بخور ، کاچی بخور 

مز ، مغزیجات، خوراکیهای گرم بخور، در کنارش خنکی بخور مثه هندوانه ، عرق نعنا بخور 

شیرت هر جور باشه معدش عادت می‌کنه این چند ماه اول نگران نباش

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊
گرمی زیره و اگه خیلی دیگه مامان خوبی باشی کلپوره دم میکنی بانبات روزی یه استکان میخوری .بچه ات دیگه ...

بخدا روزی سه استکان بعد هروعده عرق نعنا میخوورم رازیانه و این چیزا میخورم

2714
بخدا روزی سه استکان بعد هروعده عرق نعنا میخوورم رازیانه و این چیزا میخورم

ببین تا ۳ماه اول همینجوره عزیزم برای همه نوزادها هست یه امر طبیعی ‌.ولی قطره دایمیتیکون میتونی بدی تا ۴۰ روزگی .وبعد میتونی از باقی قطرهای کولیک استفاده کنید. اولش سخته براتون بعدم عادت میکنید .انشالله سالم وسلامت باشید

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
دیگ اصن لبنبات نمیخورم

ماست بخور اما زیره بهش اضافه کن 

شیر با مز بخور 

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

دعا کنین هیچ دختری انقد بدبخت نباشه که خوشبخت شدنشو تو خونه پسر مردم ببینه ولی واسه من دعا کنین

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2706