2726

یه دختر دارم دلم میخاد پسر دار شم و ترس دارم باز دختر شه 

همسرم با رژیم و اینا همکاری نمیکنه و گفتم برم روش کاشت و امتحان کنم عر کس اطلاعاتی داره بیاد بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

االان میان میخورنت😐💔

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
همچین میگی میترسم انگار دختر طاعونه

چرا حرف الکی میزنین خب دوست داره دوتاجنسیتوداشته باشه

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

هیچ چیزبزورنخاه ک میگیرتش باچشام دیدم

من مطب دکتر بودن گفتن کاشت فرزند پسر ۱۰ تومن هزینه شه 

مگه قیمت دختر و پسر فرق داره؟

یک عدد به قول بچه ها تییییچر  انگلیسی، فرانسه، نقاشی و عکاسی به بچه ها درس میدم📷🎨👩🏻‍🏫👩🏻‍🎨 عکاسی نوزاد و کودک در منزل (تهران) پذیرفته میشود.🤰🤱😍
2706