2726
عنوان

معلمها رو مرداد واکسن میزنن 😍😍😍 اول مهر مدارس بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 4068 بازدید | 201 پست
شبکه پنج یه فیلم چینی نشون میده در مورد لحظه ایی که کرونا اومده بود تا لحظه ایی که شکستش دادن‌.همه م ...

منم دیشب یه لحظه دیدم شوهرمو بیدار کردم دوتایی فحششون دادیم😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه هنوز اطلاعات درستی نمیدن یکیشون میکفت هرشش ماه باید واکسن بزنیم خب یکسال بهتره تا شش ماه😂😂

یکسال شش ماه مهم نیس مهم شر این بیماری کم بشه

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
خوب اون جدول به گفته اونا ۱۰۰ درصده که تا مهر۷۰ درصد و بیشتر زدن چون توی لیستشون اصلا زیر۱۷ سال رو ج ...

عزیزم بچه ها هم جزو کل جمعیت محسوب میشن که اگه اونا واکسینه نشن میشه ۲۵ ۳۰ درصد جمعیت 

یعنی باید کل جمعیت بالای ۱۷ سال کشور واکسینه بشه که ایمنی جمعی به وجود بیاد

2728

خانم معلم دعوام نکنی تو رو خدا ولی تازه داره خوش میگذره.من ۵ ماه اول سال رو بالای سر پسرم بودم تا راه بیفته.الان دیگه خودش درس میخونه و معلمشون هم خدایی زحمت میکشه.اینکه بچه ۷ صبح تو سرما راه میفتاد میرفت مدرسه ماه نبود که با خودش سرماخوردگی نیاره.تو مدرسه هم پسرای بی تربیت بودند که مثل مجازی تاثیر بدی تو تربیتشون میذاشتند.سیستم اموزی مدرسه هیچ جذابیتی برای اکثر بچه ها نداره طوری که الان خوشحالند و کابوسشون باز شدن مدارس هست.

آموزش مجازی هم مثل هر چیز دیگه جنبه های مثبت و منفی زیادی داره.جنبه های مثبتش برای ما خیلی پر رنگ بود😍🤩

خود امریکا هم مرحله تزریق واکسن به زیر ۱۸ سال رو هم شروع کرده اونم از فایزر بعد تو ایران هنوز ملت واکسینه نشده میخوان مدارس رو باز کنن

درثانی تا اذر و دی ماه واکسیناسیون بالای ۱۸ سال ادامه داره  پس اینا اصولا نباید هنوز باز کنن مدارس رو تو مهر ماه چون اون رنج سنی که قراره تو ماییز واکسینه بشن احتما نصف جمعیت ایران باشه

تو ایران کاردرست هم انجام نمیدن که اگه راست میگن همون واکسن هایی که بالاسری ها زدن هیچ کدومشون هم‌از کرونای دروغینی که مثلا گرفتن نمردن بیارن به کل ممکلت بزنن

من یکی که تا کامل مطمئن نشم از وضعیت بهداشتی در مورد کرونا بچمو مدرسه نمیفرستم 

یه بچه کوچیک دیگه هم دارم سلامتی اونم به خطر میندازن اینایی که میخوان حماقت کنن برا شروع مدارس

تو این مملکت چی درسته که میخوان ادای مملکت های پبشرفته رو دربیارن

وقتی بزرگالان بزنن دیگه کرونایی وجود نداره که بخاد بچهها رو درگیر کنه علنا دیگه ویروسی نیست که منتقل ...

اینو کی گفته که اگه بزرگسال ها بزنن ویروس نیست،؟؟مگر این ویروس مختص افراد بزرگسال هست؟؟

این ویروس مختص گروه پستانداران هست بزرگ و کوچیک براش فرقی نداره که بخواد تو بدنش باشه رشد کنه منتقل بشه

تو کل بریتانیا دیروز فقط یک نفر فوتی داشتن بر اثر کرونا..درصد بالایی از مردمشون واکسن فایزر و استراز ...

بازی رسانه ای رو باور نکن..این واکسن ها ژنتیکی اند رو حیوانها تست سده و مستقیم داره میاد رو مردم جهش ژنتیکی سرطانها و.خیلی عوارض خواهد داشت..اونایی که میخوان واکسن بزنن بهتره منتظره واکسن ایرانی بر پایه ویروس صعیف شده بشن

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
خود امریکا هم مرحله تزریق واکسن به زیر ۱۸ سال رو هم شروع کرده اونم از فایزر بعد تو ایران هنوز ملت وا ...

خداروشکر کشورهای پیشرفته رو هم دیدیم وضعیت چپ اندر قیچی شون رو .نصف حرفات درست ولی باقیش که یکسرع کشورهای پبشرفته که به نظر من خیلی هم پسسسسرفته هستن رو بکوبین تو سر کشور عزیزم نه.. البته که من ستاد کرونا و پروتکل های احمقانه اش رو نه قبول دارم ونه منتظر کار درست حسابی ازیناییم ..امثال شهید فخری زاده که خودفروخته به غربیهای کثیف نیستن دارن زحمت می کشن ان شالله که واکسن قابل اعتمادی تولید کنن اگه خائنین بذارن 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

چه خبر بدیییی😭

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2706