2410
2553

ما برای مجموعه اموزشیمون نیاز به یک نفر داریم که مقالات سایتمون رو بنویسه. مقالات در موضوعات عمومی هست تخصصی نیست. مهمترین اصل اینکه مقاله کپی نباشه. هر مقاله 1500 کلمه ای 30 تومن دریافت میکنید. 

محدودیت زمانی برای انجام کار وجود نداره چون چند نفر دیگه هستن اما مهمه تایمی که میگید مقاله رو تحویل بدید. 

سر کاریه؟

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خب مثلا چه موضوعاتی است؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

۱۵۰۰ کلمه چند خط میشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706