2726
عنوان

ابریزش بینی جزو کروناست

71 بازدید | 13 پست

چند روزه گلوم درد میکنه 

امروز از صب ابریزش بینی داشتم ک قطع شده الان

سرمم یکم سنگینه

یه دردِ خفیف 

نمدونم چمه😥

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰

سرما خوردی

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برودکتر

یکی دوهفته اس...

بعضی وقتا بهترم 

بعضی وقتا بدتر

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
ما الان دیگه چیزی به اسم سرماخوردگی نداریم.الان همه کرونا هستن.همه....در صورت عوارض جدی تر حتما سی ت ...

اخه من دیروز اینطوری بودم

خوب شدم😕

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
اخه من دیروز اینطوری بودم خوب شدم😕

منم بعضی وقتا خوبم بعضی وقتا بد😂😂

الان فقط سرم یکم سنگینه

اگه چند ساعت خوبی چند ساعت نه حتما برو دکتر 

احتمالان الان هفته دومته که با این حرفهایی که زدی 

خودت و قرنطینه کن تا قبل از رفتن به دکتر 

حتمااااا برو سی تی ریه انجام بده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اگه چند ساعت خوبی چند ساعت نه حتما برو دکتر  احتمالان الان هفته دومته که با این حرفهایی که زدی ...

کلا بیرون نمیرم 

همیشه تو خونه ام😕