2726

شوهر من از نظر ج.نسی خیلی گرمه منم نه سردم نه گرم متعادل .با عرض معذرت همسرم هر موقع درخواست را.بطه میدان من قبول میکردم اما تازگیا من تن نمیدم و پشت گوش میندازم و هفته ای یه بار به زور را.بطه داریم(یه هفته برا همسر من خیییییلی زیاده)به تو قسمت سابقه ی نتش دیدم چیز بد سرچ کرده 🥺ینی تقصیر منه؟

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه مردا میبینن ۹۰ درصدشون

ینی طبیعیه؟حساس نباشم؟اخه چرااا🥺

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.

وای من که زنم شوهرم گوشیمو گرفت نمیدونم کدوم قسمتای سرچم رفت دید سایتای بد رو😭😭

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 

تقصیر که نمیشه گفت

خب هر کسی یه اندازه ای تمایل داره

زن و شوهر با هم باید کنار بیان دیگه

ولی خب میتونی دوستانه در موردش صحبت کنی، بگو غصه میخورم اینکارو کردی ... بهش بگو ازت چی میخواد

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

بله دیگه پس تقصیر منه؟🤣

عزیزم خودت رو ناراحت نکن ولی خدایی اگر شرایطشو داری و فقط از روی تنبلیه بیا و یکم باهاش کنار بیا.این که میاد پیشت واقعا یه نعمته عزیزم.ببین چقدر ملت ابنجا مینالن شوهرم سرده و فلان و .... 

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
نه عزیزم متاسفانه اکثریت نگاه میکنن بیخیال شو

آخه چطور بیخیال شم به اندام یه زن دیگه نگاه کنه به خصوص اینکه هیچوقت اندام اونا با ما یکی نیست .متوجه شدی چی میگم؟

2706