2737
2734
عنوان

از دست صاحب خونه ندید بدیم ن خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پوشال ک بامستاجره، صاحبخونه ها تا مستاجرجدید نگیرین پول نگیرن پول قبلی ونمیدن 😒

عزیزم ما قرارداد داریم چ مستاجر بگیره چ نگیر بهش گفتیم باید سروقت پولمونو بدی نمیزاریم یه روزم بگذره

2728
نه واسه این مدل صاحب خونه ای یک ریال خرج نکنید. فرار کنید برید از اونجا    

واقعا لیاقت نداره خیلی آدم ندید بدیدیه ماهی صد تومن پول شارژ ازمون میگیره کسیم نمیاره نظافت کنه معلوم نیس پولو چیکار میکنه

عزیزم ما قرارداد داریم چ مستاجر بگیره چ نگیر بهش گفتیم باید سروقت پولمونو بدی نمیزاریم یه روزم بگذره

بایدبابنگاه هماهنگ کنین ک مستاجربفرسته عزیزم ازیماه قبل قردادتون 

انرژی مثبتشونم💕
2738
آخه پولمونو نمیده میگه اگه تخیله هم کنید باید سود یه ماهو بدید که اونم نزدیک پنج تومن میشه

پوشال نگیر پنکه بزن ولی قانونا باید تا اخر قرار داد بشینید وگرنه باید سودشو بدید من مستاجر بودم یه زمانی شکایت کرد شورا حل اختلاف جریمه گرفت تازه طبق قانون نصف کمیسیون مستاجر بعدشم یباید میدادیم‌.و با بی وجدانی گرفت

[QUOTE=189125761]کاملا حق باصاحبخونس!!! تاوقتی تخلیه نکردین پول پیش رونمیدن اگه صاحبخونه ایم بده لطف کرده به شماهمو ...[/QUOTE

کی گفته پشت بوم مال صاحبخونس شما مثل اینکه قانون آپارتمان نشینی و نمیدونی تو یه آپارتمان پشت بوم مال همس همه هم میتونن ب طور مشترک استفاده کنن هرچند صاحب خونه هم خودش باشه

2706