2726

انقد روانی یه ماه به قراردادم ن مونده ما بهش گفتیم پولمونو بده زودتر پاشیم بریم با اینکه پول داره ولی میگه من تا اونموقع نمیدم وگرنه این یه ماهو باید سودشو بدین الانم رهن خونه رو اضافه کرده 130 بود گذاشته 200 انقد بی وجدانه تازه از پشت بام هم نمیزاره استفاده کنیم میگه در اختیار خودمونه زنگ زدیم میگیم بی زحمت کولرو وصل کن میگه پوشال نداره برین براش بخرین وصلش کنم بنظرتون برا یه ماه بخریم یا نه🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نخر

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

براب یه ماه پول پیش رو اضافه کرده؟ این کارش غیر قانونیه. و میتونید ازش شکایت کنید

بیچارعپه مستاجر بعدی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خب باید تاریخ تموم شه مستاجر جدید بیاد ک پول بگیره بده شما برید دیگه

طرف پول داره شاید پولش گیرع جایی. خودمم مستاجرم ها. اما خب نمیشه متوقع بود 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706