2733
2734
عنوان

دارم میرم بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 100 پست
به مبارکی وسلامتی عزیزم ان شا الله راحت زایمان کنی لطفا من و فاطمه عهدیه و فضه و معصومه  فاطمه ...

دونه دونه اسما یادم نبود ولی کلی همه نی نی سایتی ها رو دعا کردم مخصوصا اولین شیری که دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ساعت ۶ بعد از ظهر زایمان کردم🙂

مبارکه عزیزم😍😍😍😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
تموم شد زاییدم

بسلامتیییی

من از الان میگم فقط سزارین

اصلا توانشو ندارم

ماشاالله بهت

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ساعت ۶ بعد از ظهر زایمان کردم🙂

قدم نو رسیده مبارک باشه گلم.

چطور بود زایمانت 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2706