2726

وااااااای پدره ادم در میاد.

خدااااااااااخودت رحم کن.

میشه برام دعا کنید بهش برسم.

بخدا قلبم دیگه طاقت نداره این الان چهارمیه .

من دو سال پیش تازه یکیو نردم و زنده شدم ب مدت ۴ سال فراموش کردم .

ک داشتم سرش میمردم .

الان دیگه قلبم ظرفیت نداره هیچ طاقت نداره  قشنگ حس میکنم .

.......‌...

شاید نخوام بعدش کلا ازدواج کنم .

یعنی اگه این منو نخواد  اخه خودم طوریم ک خیلی دیر فراموش میکنم  . 

و کسیم ک تو دلم باشه نمیتونم ب یکی دیگه بگم بله.  حتی بهتر از اینم باشه.

...............

بچه هم دوست دارم و داشتم . هییی چه رویاهای  داشتم برا بچه دار شدنم زد همه چیو خراب کرد.

............

حالا منو ول کرده بره باکی دخترا دیگه .

من قبلا  ارتباطمبا دخترا خوب بود از وقتی فهمیدم  ک همجنسم  ب من ضربه میزنه  نگاهم ب همجنسم تغییر کرد یعنی نگاه خوب ب  ترا ندارم.

چون  همین دخترا دیگه  بهم ضربه زدن . 

..............

حسه خوبی ب همجنسام  ندارم 

حرفه دله جبهه  خاصی نگیریر اذیت شدم ک میگم والا من دلم قبلا مهربون بود. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیر ممکنه به نظرم هرکسی هم فراموش کرده دوست داشتن نبوده فقط و فقط هوس بوده

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2728

من حال روحیم چند ماهی شد خوب بشه اما فراموش اصلا

نشده

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
غیر ممکنه به نظرم هرکسی هم فراموش کرده دوست داشتن نبوده فقط و فقط هوس بوده

دقیقا غیرممکنه مݓل اینکه بایه نفردرحدتنفردعوامیکنی ولی دیگران ازش بدمیگن شاکی میشی 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
2706