2410
2553

دیدم این موضوع رو خیلیا نمیدونن گفتم اطلاع رسانی کنم شاید بدردتون خورد

بعضیا مجبور میشن بگن برای پستاشون گزارش بزنن تا پاک بشن و اونوقت کاربریشون تعلیق میشه

من منظورم پست هست ها نه تاپیک))

اول اینکه اون پستی که میخاین پاک کنین تو پست های من پیداش کنین دقیقه ای که اون پست رو گذاشتین چک کنین

مثلا تو ساعت ۷:۴۵ پست گذاشتی تو هر زمانی تو هر ساعتی تو دقیقه ۴۵ و حتی ۴ دقیقه بعدش میتونی پستتو پاک کنی حتی اگه مال چند سال پیش باشه😊

اگه بدردتون خورد دعام کنین از پزشکی و یا داروسازی قبول بشم انشالله شما هم به حاجت های دلتون برسین💙💚💛🧡❤

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

راستی امشب شب قدره لطفا از ته دلتون برام دعا کنینا هدفم پول نیست هدفم اینه بتونم برای مریضیای لا علاج درمانی پیدا کنم تا دیگه عذاب نکشن💕💕

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷