2091
2106

فکرکنم 8 سالم بود معلممون خیلی تاکید داشت که حتما ساعت 9 شب باید خواب باشین و اینو جوری میگفت که من تصورم ازش یه قانون بود که حتما حتما باید قبل 9 من خواب برم. خانواده من اون موقع معمولا 10 و 10:30 میخوابیدن منم از 8:30 میرفتم تو رختخواب که 9 خوابم برده باشه هر چی به ساعت 9 نزدیک تر میشد من استرسم بیشتر میشد و چشمامو به زور فشار میدادم که خوابم ببره بعد از ساعت 9 اگه خوابم نمیبرد مینشستم گریه میکردم چرا خوابم نمیبره، و خانوادم میگفتن چرا گریه میکنی میگفتم چون قبل 9 خوابم نبرده، دیگه کم کم متوجه شدن این حرف خانوم معلممون بوده و سعی کردن که قانعم کنن که حتما قرار نیست ساعت 9 خوابم ببره بعد کلی حرف زدن در آخر عمم باهام حرف زد و قانعم کرد که این یه قانون نیست که حتما باید این کارو انجام بدی و من دیگه از اون به بعد 10 و 10:30 میخوابیدم و 5 دقیقه بعدم معمولا خوابم میبرد. و حس میکنم معلممون مقصر بود که من چند ماه استرس شدید داشتم به خاطر خوابیدن رأس ساعت 9 😑😒 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

منم همینطور حتی تو مهمونی میگفتم مامان ساعت ۹ شده هنوز من نخوابیدم خیلی قانونی بودم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

حالا من هیچوقت به این حرفشون گوش ندادم😁

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 

عزیزممم😆

دلم یک کوچه میخواهد بی بن بست وبارانی نم نم ...میخواهم کمی با خدا راه بروم....من به اینکه خدا دعاهای شماها رو قبول میکنه شکی ندارم😢                 برای رسیدن ب آرزوهام یه صلوات مهمونم کنید ❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

تباه ترین کار بچگیم این بود فکر میکردم عروسکام زنده ان هی بهشون میگفتم من که میدونم شما حرکت میکنن پس چرا با من حرف نمیزنید 😐😐⁦🤦🏻‍♀️⁩

شبا یکی از چشامو باز میکردم یواشکی نگاشون میکردم ببینم حرکت میکنن یا نه 😐🤲

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم !                         

وواقعا تباه بودي😂😂💔

قلب ضعيفمو ،باذهن مريضشون جويدن....                         بع من ميگن برو به جهنم،                                                ولي عزيزم فكر ميكني من خودم از كجا اومدم.                 دوستي ندارم ......... اما به جاش خودمو دارم....  🌵      
2032

من ک از همون اولم توجه نمیکردم😂

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙

شما وضعت از من بهتر بود

مامان بابای من از خدا خواسته میگفتن باید ۹ خواب باشی وگرنه بزرگ نمیشی🥲

این گونه بود که منو میخوابوندن🤕

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
2104

وایی دوران مدرسه همش عذاب بود.دائم استرس و اعصاب خوردی.

اصلا دوست ندارم برگردم عقب.به حدی متنفرم که با خودم میگم کاش کلا پسرمو مدرسه نفرستم  

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.

من همیشه ۲شب میخوابیدم از مدرسه رفتن متنفر بودم روزی تعطیل تا ۱۲ خواب بودم داداشم جرئت نداشتن صدام کنن سگ میشدم پاچه میگرفتم هنوزم همینم شب ها چرا خوابم نمیبره🥺

خدایا منم نی نی میخوام☝️بغلمو پر میکنی؟❣
1718