2733
2734

سلام خانما

من باردارم و خیلی از کرونا میترسم

سه تا خواهر شوهر دارم میخوان افطار دعوت کنن

مادرشوهرمم دعوت کرد و انقدر اصرار کرد که با ترس و لرز رفتم

تعدادشونم ۱۷ نفره

واقعا میترسم

فردا صد در صد زنگ میزنه دعوت کنه یکیشون 

موندم چی جواب بدم

چه جوری بگم نمیام که ناراحتی پیش نیاد 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

نمیدونم چی بگم پورشوهرم با کلی رعایت الان یکهته ست قرنطینه ست کرونا گرفته. مامان و بابا و داداشمم با کلی رعایت کرونای خفیف گرفتن قرنطینه ان 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو .یه خانومی اینجا تاپیکزده بود گفت ۴۵نفر از اعضای فامیل و دعوت کردن خاله و عمو ....همشون کورونا گرفتن .خاله هم فوت کرد .حال دایی و مامانم بد بود .میگه تازه همه فامیل زنگ میزنن مارو فحش میدم چرا مارو دعوت کردین ما مریض شدیم

2731
به شوهرت بگو اون بهشون بگه از کرونا میترسید....یه جوری بگه که یعنی شوهرت راضی نیست نه تو

صبح اومده بود مغازه ی شوهرم

شوهرمم بهش گفته بود ما ۹۹ درصد نمیایم 

اینم گفته بود یعنی چی و اینا من زنگ میزنم زنداداش بهش میگم 

نمیدونم چی بگم اگر همچی رعایت میکنی ک یه چیز بگو من اخرای بارداریم بود ک کرونا شروع شد اون س ماه جایی نرفتم تا زایمان کلی بعدا مادرشوهرم داستان برام درست کرد بعد زایمان... 

الانم که دیگه شوهرم بهرحال سرکار میره شیفت داره کلی از همکاراش کرونا گرفتن خوب شدن خدا به ما رحم کرده خودشم رعایت میکنه

اما با خانواده ها در ارتباطیم اما کم جمعیتن من کلا ی خواهرشوهر برادرشوهر دا م ک مجردن 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
نمیدونم چی بگم پورشوهرم با کلی رعایت الان یکهته ست قرنطینه ست کرونا گرفته. مامان و بابا و داداشمم با ...

همین دیگه

بخدا اگه باردار نبودم اشکالی نداشت

ولی الان من مسئول یه نفر دیگع ام هستم

2738
نرو .یه خانومی اینجا تاپیکزده بود گفت ۴۵نفر از اعضای فامیل و دعوت کردن خاله و عمو ....همشون کورونا گ ...

کاش بفهمن...من نمیدونم چی بگم بهش 

باز مال تو خوبه منم باردارم.۴تا خواهرشوهر و۲تابرادرشوهر دارم وطبقه ی بالای پدرشوهدم زندگی میکنیم.همش انتظار دارن دعوتشون کنم هی تیکه میندازن ومیخوان بیان ۲بار تاحالا زنگ زدن پیچوندیمشون ولی دیگه نمیدونم چیکارکنم هم ازکرونا میترسم هم کلی حالت تهوع دارم نمیتونم غذا بپزم وظرف بشورم.

باز مال تو خوبه منم باردارم.۴تا خواهرشوهر و۲تابرادرشوهر دارم وطبقه ی بالای پدرشوهدم زندگی میکنیم.همش ...

وای خدایا اینا چرا اینجورین اخه

من که اگه دعوتم میکردم از بیرون غذا میخریدم.ظرفارم اونا خودشون میشورن

من مشکلم کروناس فقط 

توام بگو دکترم گفته به هیچ وجه تو جمع بیشتر از سه نفر نباشی برای بچه خطرناکه

اخه خودشم پارسال حامله بود

اینحوری بگم میگه خب منم حامله بودم مگه چیزی شد 

وای خدایا اینا چرا اینجورین اخه من که اگه دعوتم میکردم از بیرون غذا میخریدم.ظرفارم اونا خودشون میشو ...

نه بابا مال من حتی واینمیسن دعوتشون کنم.زنگ میزنن خونه خودشونو شام دعوت میکنن.اگه به هردلیلی بپیچونم هم تا چندوقت پدرشوهرم تیکه میندازه یا میگه ازبس خسیسین یا۱۰تاچیز دیگه.بهشون نگفتم نمیدونن باردارم ولی خب بدونن هم فرقی نداره میان