2737
2734
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 158676 بازدید | 1428 پست
چرا من خاطراتمو یادم نمیمونه 4سالگی غرق شدم  چندین دقیقه زیر اب بودم  تا بیمارستانم کلا ...

خاطرات اون سن کلا یاد ادما نمیاد

چون هنوز قسمتایی از مغز که مربوط به خاطراتن انگار کامل نشدن

یه امر طبیعی هس توی همه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

اسی جون منم از صمیم قلب و جونم اعتقاد دارم، چون واسه خودمم اتفاق افتاده، منم چیز زیادی یادم نیس.. مال سالها قبله. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داروی بیهوشی چند نوع داره دو سه نوعش هست حالت سرخوشی و توهم های زیبا میده من همسرم متخصص بیهوش ...

تو اعتقاد به معاد نداری 🤔حداقل اقای گمرکی ندیدی که تو عالم کما با روح ها حرف میزده وارتباط داشته اون چی میگی؟ 

من یه روز غروب خواب بودم ، یهو دیدم رو تخت دراز کشیدم خودم و رو تخت میدیدم ، نمیدونم چجوری توصیف کنم ، چند دیقه طول کشید قشنگ صدا فیلم دیدن پسرم که تو اتاق بود میشندیدم ، خیلی عجیب بود یهو برگشتم به جسمم از ترس بیدار شدم خیلی عجیب بود😭😭😭😭😭😭

2728

برادر من نیز تجربه داشت برادرم شهدای روستامون رو دیده بود فقط دوتا و میشناخت بقیه خودشون معرفی میکنند. وباروی خوش ازش استقبال کردند بعدش گفتند بابروی.... 

پرستارها از بهوش آمدن برادرم تعجب کرده بودند به ما گفتن برادرم مرد بعد زنده شد 

من یه روز غروب خواب بودم ، یهو دیدم رو تخت دراز کشیدم خودم و رو تخت میدیدم ، نمیدونم چجوری توصی ...

منم چند سال قبل خواب دوستم فوت کرده بود دیدم باهاش حرف زدم.... 

یک دفعه صدای گوشی کوک کرده بودم بیدار شم برای نماز صبح بین خواب یا بیداری دست به شکل دود سیاه رنگ دیدم یک لحظه بسیار کوتاه..... 

جلوی چشام محو شد... 

شبکه ۴ بخاطر ابن برنامه معروف شد.😂

فیلماشم قشنگه معنا گراست

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2738
بچه ها هرکی ندیده هر قسمتی شو از تلوبیون ببینه. نرم افزار تلوبیون دانلود کنید

چرا؟نتش مجانیه؟

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
خب اگه حلال کنیم گناهان خودمون چی این همه که ظلم کردن بهمون چی. 

من تو یه حدیثی خوندم نوشته بود:

اگه حقی به گردن کسی دارید حلال کنید تا خدا اون دنیا به کسی که حق گردن شما دارن به دلش میندازه یا از حق خودش واسه اون جبران میکنه تا اون شمارو حلال کنه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706