2703
2553
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 157848 بازدید | 1428 پست
وای برای بیهوشی اینطوری شدین؟😭

آره عزیزم ولی لطفا نترسید منم اونموقع تا این برنامه ببینم هیچی حالیم نبود تازه بعد چندسال فکرمو مشغول کرده

لطفا برام دعا کنید 

خدا خیرش بده با این برنامش،

واقعا آدمو ب خودش میاره.

تا کی میخواستیم فقط بگذرونیمو ندونیم داریم چیکار میکنیم.

خدا کمکمون کنه خودمونو درست کنیم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر بهترین قسمتش ..قسمتی هست که اقای فتحی پور اومدن

کدوم قسمت؟

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
2720
من دیدم فکر کن طرف با زنش بد بود چی شد  برنامه‌ی دیروز حامد طهماسبی هم عالی بود

اره خیلی تغییر کرده بود...ان شالله همه  هدایت شیم..و اعمال خوبی داشته باشیم.‌‌

اونجا که گفت یه آدم خیلی زشت و ترسناک اومد طرفم اعمالم بود ترسناک شد..من اولین قسمت بود میدیدم

درست میشه دایی  

بله درسته 

دختر عمه منم ی روز فشارش خیلیی میاد پایین میگع ی آن دیدم رفتم بالا ب سقف ب کنار در هالمون چسبیدم و بدنم پایین بود و میدیدم و بعد از چند ثانیع میگه محکمممم خوردم انگار ب ی جایی و اومدم توی بدنم 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2714
تکرارش ساعت چنده

یک و بیست دقیقه بعد از ظهر 

الانم هست ساعت یک نیمه شب

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
پسر دوچرخه سوار خیلی دردناک بود .چه چهره قشنگی داشته طفلی

به نطرم اگر تجربه مرگ رو نداشت و اون اتفاق ها رو نمیدید خودکشی میکرد بعدش

ولی حالا برای خودش یه هدف بزرگ پیدا کرده

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706