1874
2079
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

86578 بازدید | 1405 پست

منم سال ۹۳ کورتاژ شدم وبیهوش شدم یادمه ی جای خییییییییییییییییییییییییییییلی نورانی روی کشتی بودم ی آقایی سفید پوش ونورانی اونجا بود وبعدش با لرز بهوش اومدم وهمش میگفتم از پیشم نروو.اونموقع هیچی حالیم نبود الان بعد چند سال که این برنامه دیدم تازه متوجه شدم پس منم ی چیزلیی تجربه کردم.از وقتی این برنامه دیدم همش فکرم درگیر همین موضوعه.ولی دیگه اصلا چیز زیادی یادم نمیاد.

برام دعا کنید زودتردعوت بکاربشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

ب خاطر بیهوشی؟

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂        

منم مثل تو دو تا تحربه دارم

یکیش در همین حد تو تقریبا یکیش ی کم بیشتر

هرچقدرم فکر میکنم بقیش یادم نمیاد

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

👌🏻👌🏻 منم این برنامه رو قبول دارم.

من در آستانه ۴۰ سالگی هستم❤ یادم باشه: هر وقت گشنه شدم، غذای سالم بخورم❤ ورزش روزانه داشته باشم❤مهربان باشم❤ شیک بپوشم❤ادای شاد بودن دربیارم و لبخند بزنم❤به خودم امیدوار باشم و اعتماد بنفس بالا داشته باشم❤ازم بپرسید اصلا تلاش میکنی؟ 
2051
شبکه 4 ساعت ششو نیم ی برنامه داره ب اسم زندگی پس از زندگی اونو حتما ببین 

از وقتی اونو میبینم فکرم درگیر همینه

برام دعا کنید زودتردعوت بکاربشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

وای برای بیهوشی اینطوری شدین؟😭

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂        
2104

منم باور دارم

حتی برای غیرمسلمانا و حتی برا اونایی ک اعتقادی به خدا و جهان پس از مرگ ندارن پیش اومده.حتی کودکان

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت

فوق العاده است برنامه من تقریبا پنج قسمت ک دارم میبینم و قسمت شد و از برنامه باخبر شدم دیدنش قسمت هرکسی نمیشه، باورش دارم به شدت و تلنگر هم خوردم و تصمیم ب جبران گرفتم

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم