2091
2079
عنوان

زندگی پس از زندگی باور دارم چون....

| مشاهده متن کامل بحث + 86578 بازدید | 1405 پست
من به تناسخ اعتقاد دارم

👍🏻

من و دختر گلم بارانا💞    لطفا هر دوستی  امضای منو دید دعا کنه 🤲🏻 زودتر بیاد پیش من💚 دوستان، من بچه ندارم. انقد نگین دخترت کجاست! یا امضات چی میگه! لطفا دعا کنین منم صاحب دختر بشم. ممنونم⚘
واقعااااااا😳😳یا خداجون پس درسته

اره

اون تجربم ک کوتاه تره موقع بیهوشی و عمل بود

اون یکی رو فشار عصبی و روحی روم بود وسط بیمارستان از هوش رفتم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
من به تناسخ اعتقاد دارم

من نیز هم😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من ۴بار بیهوش شدم تاحالا براعملای مختلف، ولی چیزی یادم نمیاد، فقط انگار چشامو بستم و یه ثانیه بعد با ...

وای من قراره بینیم عمل کنم ...از بی هوشی میترسم 

اهدای عضو.....اهدای زندگی 🎀
2087
وای برای بیهوشی اینطوری شدین؟😭

آره عزیزم ولی لطفا نترسید منم اونموقع تا این برنامه ببینم هیچی حالیم نبود تازه بعد چندسال فکرمو مشغول کرده

برام دعا کنید زودتردعوت بکاربشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدا خیرش بده با این برنامش،

واقعا آدمو ب خودش میاره.

تا کی میخواستیم فقط بگذرونیمو ندونیم داریم چیکار میکنیم.

خدا کمکمون کنه خودمونو درست کنیم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
استارتر بهترین قسمتش ..قسمتی هست که اقای فتحی پور اومدن

کدوم قسمت؟

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
2051
من دیدم فکر کن طرف با زنش بد بود چی شد  برنامه‌ی دیروز حامد طهماسبی هم عالی بود

اره خیلی تغییر کرده بود...ان شالله همه  هدایت شیم..و اعمال خوبی داشته باشیم.‌‌

اونجا که گفت یه آدم خیلی زشت و ترسناک اومد طرفم اعمالم بود ترسناک شد..من اولین قسمت بود میدیدم

طرف خرج عمل بواسیرشو گذاشته تو بورس..حالا هر دفعه که میشینه یاد سقوط بورس میفته..😶             یکی دیگه خرج عمل دماغشو گذاشته تو بورس.الان نه پول داره نه قیافه😶

بله درسته 

دختر عمه منم ی روز فشارش خیلیی میاد پایین میگع ی آن دیدم رفتم بالا ب سقف ب کنار در هالمون چسبیدم و بدنم پایین بود و میدیدم و بعد از چند ثانیع میگه محکمممم خوردم انگار ب ی جایی و اومدم توی بدنم 

تکرارش ساعت چنده

یک و بیست دقیقه بعد از ظهر 

الانم هست ساعت یک نیمه شب

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2104
پسر دوچرخه سوار خیلی دردناک بود .چه چهره قشنگی داشته طفلی

به نطرم اگر تجربه مرگ رو نداشت و اون اتفاق ها رو نمیدید خودکشی میکرد بعدش

ولی حالا برای خودش یه هدف بزرگ پیدا کرده

منم میترسم ولی چند ماهه دارم درمورد مرگ مطالعه میکنم و بعدش این برنامه اومد

سه دقیقه درقیامت بخون

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا