2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من الهی دوش بگردم اوایل ازدواجمون الان ۳ ساله پرنسس خونش هستم😂 یه سری ب من گفت نوک انگشتت بزار رو نوک بینیم منم گذاشتم گفت بیا بازی کنیم تو هی بوق بزن من دست گذاشتم نوک بینی تا اومدم بوق بزنم زرتی ازش در رفت یعنی از قبل هماهنگ کرده بود😂😂😂😂😂😬😬😬😬بیشووووووور 

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔
2728

داشت تو آسانسور ادا درمیاورد واحد بغلیمون اومد تو آسانسور متوجه نشد شوهرم

من کبود شده بودم😅😅😅😅😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

آقااا شوهرم سربازه بعد وقتی میاد خونه از پادگان هر کدوم از لباساشو قربونش برم یجا میندازه منم مجبورم جمع کنم پشت سرش

من یروز کِشای جورابشو یجا قایم کردم که فردا صب مثلا بگرده دنبالش دیگه نندازه اینور و اونور

صب داشت لباس میپوشید دیددد عهه کشش نیست بلند گفت یااا رب العالمین😂😂😂😂😂😂اینو که گفت من پاچیدم😐تا حالا همچین چیزیو ازش نشنیده بودم😂نمیدونم چرا خندم میگیره از قیافه اون لحظش

خدا جونم مرسی که هستی😍

گوزید بخاطر اینکه ماست مالی کنه تادودقیقه سرفه میکرد😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
شوهر من الهی دوش بگردم اوایل ازدواجمون الان ۳ ساله پرنسس خونش هستم😂 یه سری ب من گفت نوک انگشتت بزار ...

پرنسس کی بودی تو 🤣🤣

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

شوهرم استقلالی هست من طرفدار پرسپولیس. کری زیاد میخونیم باهم.

بعد یه سری هی میگفت کمرم میخاره و...منم همینطور که فیلم میدیدم کاملا بدون منظور بهش گفتم باید مثل گرمابه ای ها کیسه بخریم واسه ت. یهو برگشت گفت لنگی!! قیافه ش دقیقا این بود👹

من خنده م ‌گرفت گفتم چته بابا سنسورات به کیسه حساسه ها😂 وقتی متوجه شد خودشم خنده ش گرفت.

بازم هست ولی یادم نمیاد الان

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706