1874
2075

واسه اونی ک همسرش  بیشترین تعداد باد رو آزاد کرده باشه لایک میخوره!

💫بارلین  هسدم💫 👈آن کَس که مرا کراش خود میداند، کُفرَش به کنار،عجب کراشی دارد                             اینقد بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم ، خواننده اشتباه میخونه                       

روز عقد هرچی گفتن عروس را ببوس گفت ن داداش هاش هستن زشته😶😶😶لامصب گفتن بوس نگفتن....😂

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

توعروسیمون قابلمه اورده بودباخودش که ازشام ببریم خونمون تازه 3بارهم شام خورد🤦‍♀️... خیلی خیلی شکمویه

انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس

دیشب گفتم بیا آش ببر ، آش و گذاشتم تو سبد ، 

بعد میگه آش و چطوری ریختی تو سبد 🤦🤕🥴😂😂😂😂😂

امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ از امروز تصمیم گرفتم هیچ موقع هیچ موقع با هیچ کسی دعوا نکنم و بی احترامی ممنوع ، این یه قانون تو زندگی منه ، احترام به دیگران احترام به شخصیت خودمه ، احترام میذارم و آروم صحبت میکنم ، هیچکسی صدای بلند منو نمیشنوه ، من رؤیام بهترین ورژن شخصیت خودم.
2051

هیچ هرچیوقاطی میکنه میاره میده به خوردم میگه غذامخصوص ژست هم میگیره که ازش عکس بگیرم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
SN😜شهرکرد💝۱۷تیر دراین خانه پسرکی🧒🏻 اخ پسرکی 🥰جان پسرکی😍لبخندمیزند...روزمادرفهمیدم گل پسرمی🤗
2081

شوهر من الهی دوش بگردم اوایل ازدواجمون الان ۳ ساله پرنسس خونش هستم😂 یه سری ب من گفت نوک انگشتت بزار رو نوک بینیم منم گذاشتم گفت بیا بازی کنیم تو هی بوق بزن من دست گذاشتم نوک بینی تا اومدم بوق بزنم زرتی ازش در رفت یعنی از قبل هماهنگ کرده بود😂😂😂😂😂😬😬😬😬بیشووووووور 

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔
1718