2726

سلام بچه ها 

کسی بوده دوبار سقط داشته باشه بعد بارداری نرمالی داشته باشه ؟

دکتر گفته باید برم آزمایش ژنتیک بدم 

ولی خودم دلم میخواد یه بار دیگه امتحان کنم ولی از طرفی نمیدونم اگر بازم سقط بشه عوارضش چیه ؟!؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از فامیلای ما همینطور شد

زیر نظر دکتر آمپول ضد سقط میزد تا ماه های آخر

بارداری نرمالی نبود ولی بچش سالم ب دنیا اومد

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2728

سقط مکرر به بدن خودت ضربه میزنه عزیزم

ازمایش و درمانی ک دکتر گفته رو انجام بده بعد دوباره اقدام کن

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
یکی از فامیلای ما همینطور شد زیر نظر دکتر آمپول ضد سقط میزد تا ماه های آخر بارداری نرمالی نبود ولی ...

🙁 وای پس باید برم دکتر کلافه ام خسته شدم ازدکتر رفتن

من دو تا سقط داشتم و یه بارداری سالم ولی بارداریم بین اون دوتا سقط بود ولی حتما حتما حتما برو پیگیری کن 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

حرف دکترو گوش بده یه بار دیگه امتحان نکن چون ممکنه این بار هم خدایی نکرده سقط بشه علاوه بر این که حال روحیت خرابتر میشه  

روحیه توو بارداری خیلیی‌مهمه

ممکنه دیواره رحمت هم نازک بشه دیگه کلا شانس بار داریو از دست بدی

ولی اگر راه  درست و علمی بری. بچه دار میشی خیلی زود خدا بهت یه فرشته معصوم میده💋💐💖💋

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
من خودمم دوماه پیش سقط داشتم ‌‌.... البته مال من جنینم مشکلدار بود. ژنتیکم نمیخوام برم    ...

من بار اول هماتوم داشتم بار دومم ددو ماه پیش بود الان دکتتر گفته برو آز ژنتیک بده

2706