2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسایه مون ی بار پسر بچه شو میزد با چوب تو حیاط اونم داد میزد توروخدا ولم کنین تو ب امام حسین ولم کنین بعد باباهه بیشتر وحشی میشد رفت کابل اورد با اون همچین زد ک نگو هنوز بعد چندین سال ناله های عباس رو یادم نمیره ک نمیره خیلی بچه بود خدا میدونه مگه چیکار کرده بود ک اونجوری لایق کتک بود

2728

منم مامانم میزد جالب بود برادرم هم میومد کمکش.اما هر وقت مامانم اونو میزد من لباس مامانمو میکشیدم که نزنش و لباسش پاره میشد.بزرگم شدم به برادرم میگفت بزنش.بسیار پسر دوست بود

آره از زمانی که یادم میاد در حال کتک خوردن از مامانمم تا الان که نزدیک ۲۰سالمه ولی به شوهرم نگفتم فقط کتکی که یه هفته قبل عقدم خوردم رو مجبور شدم بگم بهش چون رو بازوم ی کبودی اندازه کف دست بود که خیلی مشخص بود و درد میکرد با جای زخمای روی کمر وگردنم ولی بابام خداییش خیلی آقاس تا این سن حتی یه بار هم دست روم بلند نکرده حتی به شوخی با اینکه بدترین اشتباه عمرمو مرتکب شدم و نزدیک بود ابروشو ببرم بازم دست روم بلند نکرد و فقط از روی ناراحتی و عصبانیت بهم حرف گف که حق داشت واقعا الانم با اینکه ازم ناراحته میاد خونه احوالمو میپرسه باهام حرف میزنه بعد میره پیش مامانم اینا

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
سعی کن دیگه نگی یا اگ‌بدها گفت بگو خیییلی شیطون بودم 😬

عزیزم تو این سن کتک خوردم مجبور شدم بهش بگم خیلی اصرار کرد که بگو چته!!!بچه ارومی هسم

چیکار کنم بنظرتون؟؟؟

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔

تو بچگیم از بابای خدا بیامورزم یه بار خیلی کتک خوردم مادرم فقط نگام میکرد البته ناراحتم نبود دیگه زن عموم اومد نجاتم داد هیچ وقت یادم نمیره ولی خیلی دلم براش تنگ شده کاش بود شاید زندگی الانم این نبود

آره از زمانی که یادم میاد در حال کتک خوردن از مامانمم تا الان که نزدیک ۲۰سالمه ولی به شوهرم نگفتم فق ...

منم چند روز پیش کتک خوردم مجبور شدم به عشقم بگم الان پشیمونم میترسم بعد ازدواج واسم بد شه

واسه چی قبل عقد کتک زدن؟😪

منم چند روز پیش کتک خوردم مجبور شدم به عشقم بگم الان پشیمونم میترسم بعد ازدواج واسم بد شه واسه چی ق ...

من یه اشتباه بزرگی کردم واسه همون کتک خوردم والبته به خاطر اینکه با پسر عموم که دوسال ازم کوچیکتر بود ازدواج نکردم 😔😔بچگی واینا هم مامانم همیشه با خودش درگیر بود دلش که از جاهای دیگه پر بود میومد سر من خالی میکرد ودر حد مرگ کتکم میزد یادمه یه بار همینجور که کتکم میزد هلم داد سرم خورد به تیزی کمد پاره شد پیشونیم دو سه تا بخیه خوردم از دروغ به همه گف داشت بازی میکرد تو خونه دختره سر به هوا سرش اینجوری شد😔😔من شوهرم خداروشکر چیزی نگف فقط گف غلط میکنن ازین به بعد کمتر از گل بهت بگن یه خراش رو تنت بیفته حتی به شوخی تحمل نمیکنم برخورد میکنم باهاشون

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
من یه اشتباه بزرگی کردم واسه همون کتک خوردم والبته به خاطر اینکه با پسر عموم که دوسال ازم کوچیکتر بو ...

رابطه شوهر و خانوادت چطوریه الان؟

دیگه اون اتفاقاواست تکرار نشد نه؟

رابطه شوهر و خانوادت چطوریه الان؟ دیگه اون اتفاقاواست تکرار نشد نه؟

رابطه شوهرم وخانوادم خوبه ‌‌‌...نه خداروشکر ینی مامانم یه جورایی کلا قیدمو زده واضح بگم عاقم کرده😢😢گف دیگه دختر من نیستی

2706