2410
2553
بله از سمت پدر ،جرئت نداشتیم حرف بزنیم دیگه اینقدر میترسیدیم الانم ک ازدواج کردم ب شوهرم چیزی نگفتم ...

من از دهنم در رفت گفتم الان نمیدونم چیکار کنم

میترسم بعد ازدواجمون واسم بد شه 

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بچگی خیلی کم خودش صد برابر من کتک خورده

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2456
2714
نه اصلاشوهرم خیلی منطقیه ..گفت فشارزندگی روش بوده  چوب قلب بی عاطفشو ..الان گرفتاره شدید

پس به شوهرتون گفته بودین ولی ایشون هیچ وقت به روتون نیاوردن؟

خداروشکر 💕

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔

تا ۱۰ سالگیم‌

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡
2706