2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرم نه فقط گاهی اوقات ک گم میشدم تو بازار یادمه بعد ک پیدا میکرد از حرصش دستمو محکم میگرفت دستم درد میگرفت😂

مادرمم در حد وشگون و اینا 

دوست پسرم میشنوه میگه چجور دلشون میومده الوچه ای مثل تو رو بزنن و بعد قربون صدقم میره

2456

زمان مجردی سرعشقم تادلت بخاد کتک خوردم مامانم میزد فک کن لباسای تنم غیرقابل استفاده میشدن دیگه بعدهربار کتک  زندان اوینی بود خونمون توی اون دوسه ماه

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
زمان مجردی سرعشقم تادلت بخاد کتک خوردم مامانم میزد فک کن لباسای تنم غیرقابل استفاده میشدن دیگه بعدهر ...

وا چرا لباسات غیر قابل استفاده بشه

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
2714
بله مادرم بدجنسع پسردوسته الکی منوکتک میزد الان هم داره چوب اخلاقشومیخوره

ازدواج کردین؟واکنش همسرتون چیبود سرکوفت زده بهتون؟

ینی چی چوب اخلاقشو میخوره؟

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
زمان مجردی سرعشقم تادلت بخاد کتک خوردم مامانم میزد فک کن لباسای تنم غیرقابل استفاده میشدن دیگه بعدهر ...

عشقت هنوز هست؟

عشقت چیزی از کتک ها اطلاعی نداره؟

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
عشقت هنوز هست؟ عشقت چیزی از کتک ها اطلاعی نداره؟

هنوزهست ومجرده ولی من ازدواج کردم به اجبار خانواده هیچوقت  نفهمید ومن  متهم شدم به خیانت کاربودن خیلی جنگیدم به هم برسیم نشد نتونستم راضیشون کنم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2706