2058
2079
منم چند روز پیش کتک خوردم مجبور شدم به عشقم بگم الان پشیمونم میترسم بعد ازدواج واسم بد شه واسه چی ق ...

من یه اشتباه بزرگی کردم واسه همون کتک خوردم والبته به خاطر اینکه با پسر عموم که دوسال ازم کوچیکتر بود ازدواج نکردم 😔😔بچگی واینا هم مامانم همیشه با خودش درگیر بود دلش که از جاهای دیگه پر بود میومد سر من خالی میکرد ودر حد مرگ کتکم میزد یادمه یه بار همینجور که کتکم میزد هلم داد سرم خورد به تیزی کمد پاره شد پیشونیم دو سه تا بخیه خوردم از دروغ به همه گف داشت بازی میکرد تو خونه دختره سر به هوا سرش اینجوری شد😔😔من شوهرم خداروشکر چیزی نگف فقط گف غلط میکنن ازین به بعد کمتر از گل بهت بگن یه خراش رو تنت بیفته حتی به شوخی تحمل نمیکنم برخورد میکنم باهاشون

تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨
من یه اشتباه بزرگی کردم واسه همون کتک خوردم والبته به خاطر اینکه با پسر عموم که دوسال ازم کوچیکتر بو ...

رابطه شوهر و خانوادت چطوریه الان؟

دیگه اون اتفاقاواست تکرار نشد نه؟

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
رابطه شوهر و خانوادت چطوریه الان؟ دیگه اون اتفاقاواست تکرار نشد نه؟

رابطه شوهرم وخانوادم خوبه ‌‌‌...نه خداروشکر ینی مامانم یه جورایی کلا قیدمو زده واضح بگم عاقم کرده😢😢گف دیگه دختر من نیستی

تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073