2137
2106

هیچی خواهربایدبسوزی وبسازی اول سه میشه ده ماهه ک من تنهام دورازهمه پدرمادربرادر بچهام تنهای مطلق

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

الان اکثر آدما تنهان ، شاید رل داشته باشن ، متاهل باشن ولی کنار همم تنهان ، سعی کن با خودت رفیق باشی ، کاری ک دوس داری بکن ، برو بیرون یکم پیاده روی کن ، موسیقی مورد علاقتو گوش بده ، به چیزای خوب فکر کن ، سعی کن ذهنیتت رو تغییر بدی

چرا؟

ازشوهرم جداشدم خونوادم یه شهردیگن تک وتنها توغربت موندم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔
2050
ازشوهرم جداشدم خونوادم یه شهردیگن تک وتنها توغربت موندم

آخی عزیزم ان شاءالله به حق این ماه عزیز امسال بهترین ها برات رقم بخوره

چرا نمیری پیش خانواده؟

اگر عکس پروفتیلت بچه هات باشن که زیر هفت سال هستن و حضانتشون با شما باید باشه

[QUOTE=188999855]هیچی خواهربایدبسوزی وبسازی اول سه میشه ده ماهه ک من تنهام دورازهمه پدرمادربرادر بچه ...

خدابه اونچه ک میخوای برسونتت

الان اکثر آدما تنهان ، شاید رل داشته باشن ، متاهل باشن ولی کنار همم تنهان ، سعی کن با خودت رفیق باشی ...

شوهرم‌نمیزاره‌برم‌جایی‌مثل‌زندانیام‌میخام‌خودموبکشم

آخی عزیزم ان شاءالله به حق این ماه عزیز امسال بهترین ها برات رقم بخوره چرا نمیری پیش خانواده؟ اگر ...

بابرادرم سازگارنیستم برم اونجا به مشکل میخورم ازطرفی اینجا باشم فاصلم بابچها7ساعته هرازگاهی میتونم برم دیدنشون. 

آره همونان ولی من شرایط نگهداریشون وندارم بایدبرم سرکار براکرایه ومخارج خونه کسی وندارم توتایمی ک نیستم مراقبشون باشه😔😔😔