2703
2553
عنوان

از ازدواج کردن میترسمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا تو میخوای باهاش زندگی کنی یا خانوادت

مث اینکه اونا  

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع

ببین دوست خوبم یچیزی بگم وبرم .اکثر دخترا وقتی عاشق میشن فقط دعا میخونن طرف بیاد بگیرتشون به این فک نمیکنن طرف خوبه یابد .وقتی ازدواج عاقلانه باشه معمولا خوب میشه .من دیدم که میگم ‌یسری هم شانسی عشقشون اینده شوهر ایده آل میشه .آدما وقتی بزرگ تر میشن معیارها توقعاتشون هم عوض میشه 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2720
2714
۲۳

عزيزم كسى كه ٢٣تو فكره شوهره كه نميتونه بگه من از ازدواج ميترسم😂انشالله كه بهترين ازدواجو ميكنين كلا٢٢تا٢٧،٢٨سن ازدواج نرماله..كسايى كه از ازدواج ميترسن وفرارى ان بالاى٣٥،٣٦ان..ما چندمورد دختر تو فاميل داريم خوشكل خوش هيكل تحصيل كرده شاغل ورزشكار همه چى تموم كلى هم خاستگار وپيشنهاد دارن ولى بااين حال ميگن از ازدواج ميترسم ونميتونم به اين فك كنم كه قراره با يكى باشم برا هميشه ومسئوليت يه زندگى رو بپذيرم..شما وقتى اون كيس مناسب و اكازيونو ببينى قشنگ دلت قرص ميشه خيالت راحت باشه 

2706