1874
2075
عنوان

از ازدواج کردن میترسمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 55 پست
۲۳

عزيزم كسى كه ٢٣تو فكره شوهره كه نميتونه بگه من از ازدواج ميترسم😂انشالله كه بهترين ازدواجو ميكنين كلا٢٢تا٢٧،٢٨سن ازدواج نرماله..كسايى كه از ازدواج ميترسن وفرارى ان بالاى٣٥،٣٦ان..ما چندمورد دختر تو فاميل داريم خوشكل خوش هيكل تحصيل كرده شاغل ورزشكار همه چى تموم كلى هم خاستگار وپيشنهاد دارن ولى بااين حال ميگن از ازدواج ميترسم ونميتونم به اين فك كنم كه قراره با يكى باشم برا هميشه ومسئوليت يه زندگى رو بپذيرم..شما وقتى اون كيس مناسب و اكازيونو ببينى قشنگ دلت قرص ميشه خيالت راحت باشه 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

شما عاقلانه ازدواج کردین یا عاشقانه؟

یبار عاشقانه عقد کردم پسره پدرمو درآورد کلی اذیتم کرد جدا شدم حالا این مثلا عاقلانه بود ولی بازم روی خوشبختی رو ندیدم.... 

بیخیال عطرهای گرون قیمت آدما باید بوی معرفت بدن♥️♥️
2073

بجیزی افتاده تو دهن اینا هرکی تعریف شوهرشو کنه و فضای سایت عوض شه میگن چرا پز میدی 

انگا بقیه میشناسنش ک بخاد پز بده 

منتطرن یکی بگ‌کتک خورده و خیانت دیده برن فوحش بدن خالشون جا بیاد

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2051
2081