2058
2075
عنوان

از ازدواج کردن میترسمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 55 پست
ازدواجیم نباشی نمیشه که تا آخر عمرت سینگل باشی

الان تو اين دوره زمونه ميشه..اگه  تو شرايط ازدواج قرار نگرفتى وهرچى تصور ميكنى حتى تو ذهنتم نميتونى به ازدواج فك كنى بدون همون ازدواج نكنى بهتره چون ازدواج به خاطر اينكه صرفا ازدواج كرده باشى كه از بقيه عقب نمونى واقعا خطرناكه

اینم هست که آدما وقتی ناراحتن میان تاپیک میزنن

اگه از خوشی‌هاشون بگن که اینجا میریزن سرشون که داری پز میدی!

ولی همینجا هم خانم‌هایی رو دیدم که از ازدواجشون راضی هستن و مجردی خوبی هم داشتن

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
 همه اینارم داشته باشی بازم ممکنه طرف مقابلت اونجوری ک میخوای نباشه یا تغییر کنه

ببین ادماررو نشناختی بدونن محتاجی بلایی سرت میارن .وقتی تاحدی قوی باشه زندگیت عوض مگرطرفت خدای نکرده خیلی ناجور باشه 

الهی همه اون آدمایی که آرامش ندارن یروزی بشه با خیال راحت بخوابن بی دردو‌غم وحسرت 
2077
۱۷سال😐 خب چرا عزیزم ازدواج کردی ۱۷سالتم ک بیشتر نیست

انتخاب خانوادم نع خودم

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع
2050
واااا تو میخوای باهاش زندگی کنی یا خانوادت

مث اینکه اونا  

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع

ببین دوست خوبم یچیزی بگم وبرم .اکثر دخترا وقتی عاشق میشن فقط دعا میخونن طرف بیاد بگیرتشون به این فک نمیکنن طرف خوبه یابد .وقتی ازدواج عاقلانه باشه معمولا خوب میشه .من دیدم که میگم ‌یسری هم شانسی عشقشون اینده شوهر ایده آل میشه .آدما وقتی بزرگ تر میشن معیارها توقعاتشون هم عوض میشه 

الهی همه اون آدمایی که آرامش ندارن یروزی بشه با خیال راحت بخوابن بی دردو‌غم وحسرت 
2082
1718