2058
2075

خوب صبررر کنین

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم⁦❄️⁩چالش حرف ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16233210333562    اگه حرفی هست میشنوم 💙                                                      یه وقت هایی باید حرفاتو بخوری ، تکبر و خودبینیت رو له کنی، غرورت رو کنار بذاری و بپذیری ک اشتباه کردی.این تسلیم شدن نیست، بالغ شدنه . واقعا خواسته زیادیه هنوزم بعد این همه وقت ازت انتظار یه معذرت خواهی رو دارم ؟بخوام قبول کنی که بهم ضربه زدی .بخوام عین من زجر بکشی . بخوام که همه ی کارا و موقعیت هایی که سرم آوردی گردن بگیری .بخوام چیزی ک من کشیدم رو تو هم تجربه کنی...ولی میدونم نمیکنی ، واین چیزیه که مجبورم قبولش کنم چه بخوام چه نخوام! همه فکر میکنن من کنار اومدم و فقط گاهی ناراحت میشم ، اما نه من همیشه ناراحتم، خوب نیستم اما یادم میاد خوب بودن چه شکلیه ،بنابراین میتونم اداشو دربیارم . تکه تکه ی وجودم ازت خسته شده ، خستم از گریه های مداوم ، از لحظاتی که رعشه به قلبم میندازه .خسته ام از این ک خوشحال بودنم به این وابسته باشه ک تو بهم توجه میکنی یا نه ، خسته ام از اینکه احساس کنم انگار کل دنیا داره رو سرم خراب میشع .اگ حذف کردن من باعث میشه حس کنی زندگی بهتری قراره داشته باشی پس اینکارو بکن ،اگرچه هرگز سعی نکن دوباره برگردی وقتی ک فهمیدی من هرگز مشکل تو نبودم .
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

شما اون بالا خروج رو بزن میان 

خودشون لغوتون میکنن!!!!!!!!

💎دنیا هستم💎  عقاب هیچ وقت دنبال  حشره  برای شکار نمیره  ( اهداف بزرگ داشته باش) به آدمای بیخود بها ندید اینا پرو بال بگیرن باباشونم نمی‌شناسن!! وقتی شیرها قبولت دارن، ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه... ولی حداقل نیم مثقال از چیزی باشید که ادعاشون دارین......لینک چالش گفتینو  دو نفره چیکا کپی کن بزار گوگل برات باز میشه    http://goftino.com/c/NIryiS                         https://harfeto.timefriend.net/16241900525752

یه ماه نیست عضو شدین چقد تعداد پستاتون زیاده ماشالله😐

من و امثال من که پدر و مادرمون به هر دلیلی مشکل دارن،جدا شدن یا دارن جدا میشن،نه توی زندگی و تصمیماتشون مقصریم و نه لزوما قراره مثل اونا باشیم..ما هم مثل شما ادمیم و به اندازه بقیه حق زندگی و خوشبختی داریم..قضاوت نکنین و با تهمتاتون دل ما رو نسوزونین*فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره
2032

خب صبر بده 

چه عجله ای داری. میان لغو میکنن دیگه. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

صبر کنید فکر کنم امروز تعطیلیه فردا دوباره تاپیک بزنید

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 

عجله داریاااااا 

هر کی ندونه فک میکنه این جا دارن کتکت میزنن  😆😆

کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        دنیای وارونه با مفاهیم وارونه🙃     با این قیمتا تنها جایی که میتونم برم قربون توئه! ^^        بی وفا بشی بی وفا میشماااااا😌💙       خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!💛            ظلمِ ظالم ، جورِ صیّاد آشیانم داده بر باد ! ای خدا ! ای فلک ! ای طبیعت ! شامِ تاریکِ ما را سحر کن .🙂    goftino.com/c/BVamgS
2064
1718