2726

خیلی وقت پیش تو سینه مامانم کیست های کوچیکی داشت ک دکتر گف با دارو رفع میشه الان ی چند ماهی میشه روی جناق سینش حالت برامده شده ی قسمت کوچیکی ازش و سفت هست و گاهیم دردش میگیره..چ دکتری ببرمش؟ متخصص غدد خوبه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متخصص جراحی توراکس اگر تو شهرهای بزرگی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ربطش ب زنان چیه؟ زنان ک برا عفونت و رحم و ایناس

جناق سینه به متخصص جراحی توراکس مربوط میشه نه زنان

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706