2733
2734
عنوان

بچه ها چه جوری صبح زود بیدار شم.ضروریه.

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 54 پست
یهو نمیتونی اینکارو کنی چون ب مرور ب روال قبلت بر میگردی  بیا شبا زود بخاب و صب مثلا ساعت هشتو ...

دو تا بچه شیر به شیر دارم.این کارمو سخت کرده

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا بچه شیر به شیر دارم.این کارمو سخت کرده

او بلع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
باید بدنت عادت کنه . من چند ساله هر روز قبل از ۹ بیدارم البته دخترمم ۲ سالشه همین جوریه . اصلا انگار ...

وایه من بچه ها تا ظهر می خوابن

2731
ببین با این دو تا بچه کنکور نده.  خودت را و سلامتیت را نابود نکن. دو سال دیگه بخون.

من فققققققط معلمی رو دوست دارم.عاشقشم.نمی تونم بی خیالش بشم.اونم که سال آخریه که می تونم شرکت کنم چون شرط سنی داره

درستو باید راحت و بیدغدغه قبل ازدواج میخوندی 

الان با دوتا بچه خو‌دتو نابود میکنی فقط نه درستو درس خسابی میخونی نه به بچه هات خوب میرسی 

فقط زودتر شکسته میشی و استرس وبیخوابی  نابودت میکنه 

بیخیال 

2738
بچه هاتو طول روز سرگرمشون کن نزار بخوابن اینجوری شبا زود میخوابن شمام استراحت میکنی صبح راحت بیدار م ...

کوچکتر از اونین که بشه خوابشونو تنظیم کرد.پسرم دو سالشه.دخترم سه ماه

با دوتا بچه چجوری درس میخونی؟ بنظرم تمرکزت بزار رو یکیش یا بچه یا درس

خدا رو شکر بازده مغزم بالاس.روزی پنج ساعت بخونم می رسم.

فقط چون بچه ها رسیدگی می خوان باید وقتی بخونم که اونا خوابن.یعنی صبح

من فققققققط معلمی رو دوست دارم.عاشقشم.نمی تونم بی خیالش بشم.اونم که سال آخریه که می تونم شرکت کنم چو ...

عزیزم دعا میکنم قبول بشی، پس این هدف برات مهمه. 

میتونی یه پرستار برلی بچه ها بگیری و همه ی وقتت را برای درس بذاری. چون چند ماه به کنکوره لین راه خوبیه. 

برلی صبح از خواب بیدار شدن هم از شب قبل برنامه بریز

درستو باید راحت و بیدغدغه قبل ازدواج میخوندی  الان با دوتا بچه خو‌دتو نابود میکنی فقط نه درستو ...

من خیلی باهوشم.رفتم رشته تجربی چون همه میگن دکتری خوبه.بعدش فهمیدم من اصلا از محیط کاری بیمارستان بیزارم و با روحیه‌ام ناسازگاره.اینه که بی خیال کنکور شدم.چون عاشق معلمی و رشته انسانی بودم ولی مجردی هر کاری کردم بابام نذاشت تغییر رشته بدم.

الان با تشویق همسرم دارم سراغ علاقه ام میرم چون نمی تونم ازش بگذرم

عزیزم دعا میکنم قبول بشی، پس این هدف برات مهمه.  میتونی یه پرستار برلی بچه ها بگیری و همه ی وق ...

ممنون از دعای قشنگت❤️

خدا رو شکر همسرم خیلی کمک می کنه.نیازی به پرستار نیست‌.

فقط یه کم صبح باید زودتر بیدار بشم

2706