2058
2075

منظورم ساعت نه صبحه.چه جوری هرروز این ساعت بیدار شم؟آخه کنکور دارم و کلی عقبم.

پسرم دو ساله اس.دخترم یه ماهه.شبا حداقل دو و  نیم می خوابن.

از وقتی بچه دار شدم نسبت به خواب حریص شدم چون می دونم فرصتش پیش نمیاد

تو رو خدا یه راهکار بدین بهم‌

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

یهو نمیتونی اینکارو کنی چون ب مرور ب روال قبلت بر میگردی 

بیا شبا زود بخاب و صب مثلا ساعت هشتو هر روز یکم پیاده روی کن 

اینجوری هر روز ی دلیل داری و نه هم درستو میخونی

مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

خوب گوشیتو آلارم بزار که بیدارت کنه.سه تا آلارم با فاصله ۲ دقیقه بزار که اگه خاموش کردی بعدی روشن بشه

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم
2032
خوب گوشیتو آلارم بزار که بیدارت کنه.سه تا آلارم با فاصله ۲ دقیقه بزار که اگه خاموش کردی بعدی روشن بش ...

از وقتی پسرم دنیا اومده اصلا آلارم گوشی رو به هیچ وجه نمی شنوم😖

2082
یهو نمیتونی اینکارو کنی چون ب مرور ب روال قبلت بر میگردی  بیا شبا زود بخاب و صب مثلا ساعت هشتو ...

دو تا بچه شیر به شیر دارم.این کارمو سخت کرده

دو تا بچه شیر به شیر دارم.این کارمو سخت کرده

او بلع

مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!
باید بدنت عادت کنه . من چند ساله هر روز قبل از ۹ بیدارم البته دخترمم ۲ سالشه همین جوریه . اصلا انگار ...

وایه من بچه ها تا ظهر می خوابن

1718