2737
2734
عنوان

بد ترین مادر شوهر ی ک دیدین کی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 74 پست
بدترین مادر شوهر و نمی‌دونم اما بدترین خواهر شوهر عمم بود که وقتی عموم از دنیا رفت به بابام گفت برو ...

عقدش کرد بابات؟ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر خواهرم بدترین نبوده ولی رفتارهاش خیلییییی واسمون عجیبه،مثلا میاد خونه پسرش و میره تو حمام و ...

چ جوری جواب میده بش

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
2728
برای من تعریف کرد گریه کردم و تو چند تا مراسم مادرشوهر رو دیدم محل نذاشتم

🤔😳

یا خداااا😨 مادرشوهر مامانت چند تا لگدم به مادرشوهرای دیگه زده😲😶

یه چیز میگم یه چیز میشنوی حالا ب این عمه افریته مم اضافه کن خدا شاهده اگ یه کلمه زیاد گفته باشم البته کل اذیت هاشون در این زمان نمیگنجد🤦‍♀️

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
قبل از اینکه بنویسم مادر شوهر من ، همه کامنتا رو خوندم شاید کسی شرایطش بدتر باشه اما دیدم نهههههه هن ...

چطوری جلوش شوهرتو تو دست میگیری

قبل از اینکه بنویسم مادر شوهر من ، همه کامنتا رو خوندم شاید کسی شرایطش بدتر باشه اما دیدم نهههههه هن ...

شوهرت اعتراض نمیکنه 

2738
یکی ازبستگان هست یا عروس داشتن.یعنی پسرش یکی یه دونه بوده وکلی دختر زبوووووووون دراز داشته.باکلی مخا ...

خاک بر سر شوهر بیمقدارش و خودش هم‌کم تقصیر نبوده که این همه خفت رو تحمل کرده! عروسی که بره تو به خونه با مادرشوهر  ( یه ساختمون‌منظورم نیست) از نظر من واقعا دیوانه است

یکی ازبستگان هست یا عروس داشتن.یعنی پسرش یکی یه دونه بوده وکلی دختر زبوووووووون دراز داشته.باکلی مخا ...

چرا ازدواج نکرد

اون بیشعور بود شما چرا خودتون رو در حد کلفت اون پایین میوردید اخه؟!😥

دیگه گذشت ازشون جدا شدم دیگه نمی‌خوام سالی پنج دقیقه هم پیشش باشم به خاطر اینکه آدم دعوایی بود از کاه کوه می‌ساخت خدا ازش نگذره یادمه یه بار سرما خوردم افتادم چند روز همش سرم و آمپول تا خوب شدم جدیدا هم از خجالتشون در اومدم حسابی کتک کاری کردم و جگیرسونو سوزندم بس که خون به دلم کردن

دیگه گذشت ازشون جدا شدم دیگه نمی‌خوام سالی پنج دقیقه هم پیشش باشم به خاطر اینکه آدم دعوایی بود از کا ...

چطوری سوزوندیشون

شوهرت اعتراض نمیکنه 

شوهرم بعد از جریان بچه کاملا عوض شد یکسالی که افسردگی داشتم هزاران بار لحظه به لحظه اون روزا رو یادآوری کردم و گریه کردم و شوهرم هیچی نمی گفت و حتی گاهی می‌گفت حق داری ، بارهااااا ازم حلالیت خواست که تنهام میذاشته ، جلوی چشماش آب شدم....

یادمه وقتی بعد شش ماه رفتیم خونه پدر شوهرم موقع خوردن چایی بطور محسوسی دستم می‌لرزید استکان رو زمین گذاشتم و به بهانه داغ بودن نخوردم بعدم رفتم نماز بخونم بین دو نمازم اومد تو چادرم زد بالا وقتی دید همه صورتم خیس اشکه ، گفت بهار پاشوبریم جایی که تو آرامش نداری من ندارم...

از اون روز به بعد شوهرم همممممممه کار می‌کنه که من اونجا تو بهترین حال باشم و براش مهم نیست بقیه چی میگن . شده که ساعت ۱ شب گفتم دلم گرفته بریم شب گردی سریع بلند میشه میگه بریم حالا هر چقدر همه بگن نه ، یا نهار بوده اما گفتم دلم هوس فلان چیزو داره بدون بحث می‌ره که تهیه کنه حالا هر چی بقیه بگن نه میگه خودم دلم میخواست حالا بهارم گفت دیگه بااااید برم.

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷
2706