2733
2734
عنوان

بد ترین مادر شوهر ی ک دیدین کی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 74 پست
یکیو میشناختم وقتی عروسش خواب بود طلاهاشو برمیداشت و توجیهشم این بود ک زن نباید خوابش سنگین باشه 😐

🤭🤭😁😁😁😁😁خدایا 

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلیلش اینکه ب خوشبختی بچه ش راضی نیست انتظار داشته شوهر من تا آخر عمرش خرج اونو بده با اینکه پولداره فقط ب دختراش و دامادش میرسه برای بچه م تا حالا یه شکلات نخریده ،عروسیمو کرد عزا ،زایمانمم همینطور ،میگه فقط دخترای خودم باید خوشبخت باشن پسرش باید عروس و بزنه لباس نخره براش خونه براش نگیره بزارن گرسنه بمونه،دوبار ب خاطرش خودکشی کردم ک یکبارش از کما برگشتم ،هفت ساله یکبار نگفته یه شام یا ناهار بیاید اینجا آدم فتنه حسود دروغگو آشغال این فقط یک هزارم بدی هاش هست الهی ک زودتر برم حلواشو بخورم زنیکه عوضی

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
2738

با قاطعیت میگم نصف ظلم مادر شوهر تقصیر عروس هست که سکوت میکنه وقتی طرف توی نامزدی توی عقد حتی اوایل ازدواج دهنش رو میبنده و توسری میخوره داره مجوز میده برای ظلم بیشتر 

و اینکه اکثر مردهایی که پشت زنشون نیستن به مادر وابستگی مالی دارن دختر خانم‌ها مجبور نیستن با کسی ازدواج کنن که استقلال مالی نداره و دستش جلوی پدر و مادرش درازه 

belfijoon هستم                                                                 

مادرشوهر خواهرم.انقدر که بددهن بود که بیا و ببین الان دختراش موندن و تنهایی زندگی می کنن و غریب هم خودش مرد.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.

مادرشوهر خواهرم بدترین نبوده ولی رفتارهاش خیلییییی واسمون عجیبه،مثلا میاد خونه پسرش و میره تو حمام واتاقها و کمدها و کابینتها ویخچال فریزرو کانل میگرده!!!! حتی در ماکروفر وقابلمه ها هم برمیداره میبینه!!!!🙄🙄🤔😳😳😳😳😳 از خصوصی ترین مسائل زناشوئی عروسها و خواهرهای عروسهاش میپرسه😁😁😁😁😁 البته جواب هم نمیگیره هااااا😀😀 مسائل زناشویی خودشو همسرشم میگه!!!!!😱 حتی میگه مثلافلان جاتو نشون بده ببینم واصرار وپافشاری🤣🙄😳😳😱 خواهرم بیش از حد تصورتون ازش حرص میخوره و البته حسابی هم جوابشو میده ولی امان از پوست کلفتی😂

مادر شوهر من. خودخواااااه. خودبین دروغگو. دعوارا راه میندازه بعد میاد وسط ادای ادم خوبه را در میار ...

دقیقا برا منم اینجوره.یجوری مظلوم نمایی میکنه ادم خدایا این چقد مظلومه.موندم اون‌دنیا چکار میکنه

مادرشوهر یکی از فامیلای تقریبا دورمون واقعا ستم کار بود هنوزم زنده ست ولی عروسش دیگه نیست...

چرا اینجور آدما نمیمیرن چرا انقد عمرشون زیاده

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
شوهرت هیجی نمیگفت؟

اون خونه نبود وقتی اومد فهمید ناراحت شد نذاشتم بره دعواش کنه کلا مادر شوهر من همیشه دوست داشت منو فدا دختراش کنه😔 ما طبقه بالا شون بودیم ولی چند بار این کار کرد دفعه اولش نبود 

چرا اینجور آدما نمیمیرن چرا انقد عمرشون زیاده

حکمتشو نمیدونم

خوبا چرا زود میرن؟!!!

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706