2410
2553
عنوان

بد ترین مادر شوهر ی ک دیدین کی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 74 پست

مادر شوهر هم یه مادره که بعضی اوقات حس میکنه پسرش رو ازش گرفتن.هرچی عروس به این نصور دامن بزنه مادر شوهر بیشتر گارد میگیره.

اما اگه عروس یه کاری کنه مادرشوهر بفهمه که کسی قصد دور کردن پسرش رو نداره مثل یه مادر رفتار میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندیدم 

ولی دوستم میگفت مادر شوهرش تو زمستون ساعت چهارصبح میفرستادش تو حیاط ظرف بشوره با وجودیکه خواهر شوهرشم مجرد بود

انقد هرچی دم دسشون بود کوبیده بودن تو سرش جلو کلش کچل شده بود 

2720
مادرشوهری که بخاطر خودخواهی خودش زندگی بچشو فدا کرد بارها ولی درظاهر ادا آدمای دلسوز درمیاره 

مادر شوهر منم نقشه میکشه عین شاهیکا زندگی خراب کنیه که بیا و ببین

مادر بزرگم.... چون خونه ای ک مامانم داشت و به اونام پناه داده بود و از چنگش درآورد در حالیکه مادرم کارمند بود و خرج خونه رو میداد و اونارم آورده بود خونه شون چون وضع شون خوب نبوده با این حال وقتی از کار برمیشگته می‌دیده خواهرم ک مثلا مادر بزرگ نگه ش داشته ببخشید داره تو گوه غلط میزنه و گریه و جیغ چون از صبح عوض ش نمی‌کرد و...... اووووو اذیت هاش تمومی نداشت آخرشم ک ما قطع رابطه کردیم فقط بابام میرف گاهی دیدنش ده سال پیشم بابام فوت شد سوم ش نشست رو پله مسجد گفت ارث منو کی میدین😑😑😑در زمان زنده بودنش م پول شیرش و از پدرم گرفته بود!!! 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

مادرشوهر من فکر میکنم دلسوزه همه حرفاش و حرکتاش ولی هنش فضولی و دخالته و یه وضعیه.فقط من نمیگم همه فامیل میگن.حتی دخترش هم بهش میگه.کلا همه رو روانی کرده.تو کار همه دخالت میکنه.بخصوص بچهای خودش.میگه همه به حرفش باشن.فقط حرف خودشو قبول داره

2714
ندیدم  ولی دوستم میگفت مادر شوهرش تو زمستون ساعت چهارصبح میفرستادش تو حیاط ظرف بشوره با وجودیک ...

مادر شوهر منم منوفرستاد تو برفا ماهی بشورم تو‌حیاط برا بفرسته خونه دختراش

بدترین مادر شوهر و نمی‌دونم اما بدترین خواهر شوهر عمم بود که وقتی عموم از دنیا رفت به بابام گفت برو زنشو عقد کن  با این وجود که خود بابام زن و بچه داشت 😐😑   البته این قضیه مال ۳۰ سال پیشه و الان روابطمون خوبه☺️

مادر شوهری که عروسش حامله باشه و همسایشون باشه بوی غذا بپیچه براش نبره.مادرشوهر دخترخالمو میگم

مادر شوهر من تو حاملگیم همش کباب میکرد از اون ور به صاحب کار شوهرم سپرد پولمونو نده

مادرشوهر یکی از فامیلای تقریبا دورمون

واقعا ستم کار بود

هنوزم زنده ست

ولی عروسش دیگه نیست...

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706