2058
2075

ندیدم

تو تمنای من یار من جان منی💙 اگه ميتونستم تو دنيا يه چيزه ديگه باشم ميخواستم اشک تو باشم که تو چشت متولد شم، روی گونه ات زندگی کنم و روی لبت بميرم.یه جا نوشته بود:میدونی جهنم کجاست؟؟قلب کسی که دیگه هیچوقت از هیچیکی خوشش نمیاد💔

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

مادرشوهر مامان بزرگم ی چیزایی ازش تعریف میکرد من جاش بودم قطعا کشته بودمش

تجربه من میگه تو تاپیک های مربوط به آقای ح.ر نقطه هم بزارین میترکین.به جاش همون به روز رسانی تند تند بزنید.😒😤🥺☹️
2050

مگه مادرشوهر بد هم وجود داره🤕😄😄

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

مال خودم،چون زود گول میخوره چشاشو میبنده ودهنشو وا میکنه همه ی جدو آبادتو رومیشوره روهم

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2051

مادر شوهر هم یه مادره که بعضی اوقات حس میکنه پسرش رو ازش گرفتن.هرچی عروس به این نصور دامن بزنه مادر شوهر بیشتر گارد میگیره.

اما اگه عروس یه کاری کنه مادرشوهر بفهمه که کسی قصد دور کردن پسرش رو نداره مثل یه مادر رفتار میکنه

ندیدم 

ولی دوستم میگفت مادر شوهرش تو زمستون ساعت چهارصبح میفرستادش تو حیاط ظرف بشوره با وجودیکه خواهر شوهرشم مجرد بود

انقد هرچی دم دسشون بود کوبیده بودن تو سرش جلو کلش کچل شده بود 

مادرشوهری که بخاطر خودخواهی خودش زندگی بچشو فدا کرد بارها ولی درظاهر ادا آدمای دلسوز درمیاره 

مادر شوهر منم نقشه میکشه عین شاهیکا زندگی خراب کنیه که بیا و ببین