2091
2079

مادرشوهر خواهرم بدترین نبوده ولی رفتارهاش خیلییییی واسمون عجیبه،مثلا میاد خونه پسرش و میره تو حمام واتاقها و کمدها و کابینتها ویخچال فریزرو کانل میگرده!!!! حتی در ماکروفر وقابلمه ها هم برمیداره میبینه!!!!🙄🙄🤔😳😳😳😳😳 از خصوصی ترین مسائل زناشوئی عروسها و خواهرهای عروسهاش میپرسه😁😁😁😁😁 البته جواب هم نمیگیره هااااا😀😀 مسائل زناشویی خودشو همسرشم میگه!!!!!😱 حتی میگه مثلافلان جاتو نشون بده ببینم واصرار وپافشاری🤣🙄😳😳😱 خواهرم بیش از حد تصورتون ازش حرص میخوره و البته حسابی هم جوابشو میده ولی امان از پوست کلفتی😂

مادر شوهر من. خودخواااااه. خودبین دروغگو. دعوارا راه میندازه بعد میاد وسط ادای ادم خوبه را در میار ...

دقیقا برا منم اینجوره.یجوری مظلوم نمایی میکنه ادم خدایا این چقد مظلومه.موندم اون‌دنیا چکار میکنه

مادرشوهر یکی از فامیلای تقریبا دورمون واقعا ستم کار بود هنوزم زنده ست ولی عروسش دیگه نیست...

چرا اینجور آدما نمیمیرن چرا انقد عمرشون زیاده

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

شوهرت هیجی نمیگفت؟

اون خونه نبود وقتی اومد فهمید ناراحت شد نذاشتم بره دعواش کنه کلا مادر شوهر من همیشه دوست داشت منو فدا دختراش کنه😔 ما طبقه بالا شون بودیم ولی چند بار این کار کرد دفعه اولش نبود 

چرا اینجور آدما نمیمیرن چرا انقد عمرشون زیاده

حکمتشو نمیدونم

خوبا چرا زود میرن؟!!!

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 
2077
چون انگار دنیا مال ظالماس😔

😣

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 
2032

قبل از اینکه بنویسم مادر شوهر من ، همه کامنتا رو خوندم شاید کسی شرایطش بدتر باشه اما دیدم نهههههه هنوز مادر شوهر من از همه بدتره ، هررررررر کاری کرد که زندگیمون و خراب کنه به شوهرم می‌گفت چه اشکالی داره سیگار یا قلیون بکشی ، به برادر شوهرم پول وام ازدواجمون دادیم بعد دیدیم پس نمیدن گفت مامان گفته ندیدم بهتون که آخرشم با دلخوری پس گرفتیم .بچمون تو شش ماهگی مرد اومد دیدنم خونه بابام ، بجای دلداری به مادرم گفت وای این دخترت خیلی حساسه بیخودی گریه می‌کنه ، خلاصه همه بلایی سرم آورد تو حاملگی به قارچ ویار داشتم کم مونده بود تو آب آشامیدنی هم قارچ بریزه .

امااااااااااا حالا.....

در تمام رفتارام بهش میفهمونم ازش متنفرم از عمد کارایی میکنم که حرص بخوره مرض قند گرفته مدام میترسونمش و عواقب بد رو براش میگم ، جلوش شوهرمو جوری تو دست میگیرم که هر وقت میریم سردرد میگیره کوچکترین چیزی بهم بگه در ثانیه با سودش جوابشو میدم .

بذار بگن عروس بد .

خواستی پسر نزایی تا که عروس بیاری ...حالا که پسر زاییدی ، حالا عروس آوردی ، کل بزن و کل بزن در دهنت گل بزن...تقدیم به مادر شوهر 😁😁😁👎

مادری که فکر میکنه پسرش تو چاه افتاده و بدبخت شده، میخاد زندگیشو نجات بده😐

نمیدونم مادرای که مجردی اصلا به پسرشون اهمیت نمیدن 

چرا یهویی بعد ازدواج ، محبتشون قلمبه میزنه بیرون

و هر روز میخان دیدار تازه کنن🤔🤔

🌾 وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن  ☘میشه واسه صاحبخونه شدنم  دعا کنی😍☺🌻
مادری که فکر میکنه پسرش تو چاه افتاده و بدبخت شده، میخاد زندگیشو نجات بده😐 نمیدونم مادرای که مجردی ...

از فرط حسادته عزیزم وگرنه این همون پسره و اون همون مادر

خواستی پسر نزایی تا که عروس بیاری ...حالا که پسر زاییدی ، حالا عروس آوردی ، کل بزن و کل بزن در دهنت گل بزن...تقدیم به مادر شوهر 😁😁😁👎

یکی ازبستگان هست یا عروس داشتن.یعنی پسرش یکی یه دونه بوده وکلی دختر زبوووووووون دراز داشته.باکلی مخالفت ازدواج کردن ودختره هم ازپسره خیلی سرتر و ازلحاظ مالی هم خیلی بالاتراز پسره بودن.خلاصه مجبورش میکنن باید تویه اتاق باخودمون زندگی کنی و کولر هم که توی اتاقتونه باید روشن که هست درو باز بذارید ماهم خنک شیم و تقسیمش کرده بودن و یه ورق کارتن وسط کولر بود که باد هم تقسیم شه!!!!!😂😂😂🙄🤔 بارداربود بهش از غدای خودشون نمیدادن و بنده خدا خیلییییییی اذیتش میکردن و یه بار مادرشوهره و دخترش افتادن به جون عروسه کتکش زدن و اونجاشم گاز گرفتن!!!!!!!!😱😱😱😨😨😨😳😳😳😳😳 بخاطر مخالفتی که خانواده  کرده بودن و عاشق شوهرش بود بنده خداهیچی نمیگفت ومیسوخت ومیساخت.و آخرش باوجود یه پسر جداشد و باپسرش رفتن کلا.الان تمام دخترهای اون خانم یاخودشون یادخترهاشون طلاق میگیرن.بخدا آه همون بیچاره س.شوهرشم دیگه ازدواج نکرد

2104
قبل از اینکه بنویسم مادر شوهر من ، همه کامنتا رو خوندم شاید کسی شرایطش بدتر باشه اما دیدم نهههههه هن ...

اینجور خانمهای بدجنس و بیمار وحسود حقشونه،خوبش میکنی عزیزم.بعضیها حتی اگر عروس کاری بهشون نداشته باشه خودشون مرض دارن،فلز خرابن دیگه

مادر شوهری که عروسش حامله باشه و همسایشون باشه بوی غذا بپیچه براش نبره.مادرشوهر دخترخالمو میگم

خواهرم حامله بوده میره خونه مادرشوهرش ماهی داشتن بوش پیچیده بوده خواهر شوهرش میگه به فلانی ماهی بده میگه ولش کن کوفت بخوره

1718