2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن 

@درمسیرخدا    

@khoday_mer3p    

@turk_asana    

@غزلبانو38    

@nazbanoo8300    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2720
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام عزیز قربانت برم😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2714
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

ممنون عزیزجان🌷

لطفا برای عاقبت بخیری مادرم و خوشبختی برادرم امین دعا کنید. 

منم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
عزیزم یعنی واقعا آلرژی دخترت برات دغدغه شده ؟اخه چرا؟؟؟

آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
سلام عزیزم خدا نکنه 😘❤️🌹

☀️☀️❤️💋💐💐😘

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
سلام مائده حان بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟ حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘 

خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
@ftmeho98     @یه_دختر_کنکوری     برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن  ...

مرسی عزیزم😍

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706