2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توروخدا برام دعا کن

هم برای کارم

هم ازدواجم

30سالمه،حتی بدونه خواستگارم ندارم. از اول نداشتم. باورت میشه؟ 

دعا کن با ی مورد آشنا بشم و ازدواج کنم

اگ حوصلت بود تاپیک اخرمو نگاه کن. نظرتو بگو... شاید چیزی ب ذهنت برسه. مشکل منم حل بشه

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

شوهرم بره سرکار زودتر بریم سرخونه زندگیمون عروسی کنیم بخوبی و خوشی تموم بشه.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.

ظهور اقاامام زمان و سلامتیشون واینکه هممون از پیروانشون باشیم،شفای همه ی مدیضا،سلامتی همه خانواده ها،عاقبت بخیری وخوشبختی همه.فرزندار شدن متاهلای منتظر فرزند.ازدواج موفق همه مجردا و خودم.شغل ابرومند و بارزق حلال برای همه .رفع گرفتاریا.حل شدن مشکل پایان نامه امو وبه خیر وخوشی مدرک ارشدمو بتونم هرجه زودتر بگیرم

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای
2738

برای حال دل دوستام و سلامتیشون❤

@flfli    

@اعتصامی    

@آنید_پ    

@nazbanoo8300    

@مائده6525221    

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

خبر خوبی که منتظرشم هر چه زودتر بهم برسه چون با اتفاق افتادنش زندگیم از این رو به اون رو میشه ... اسی خدا خیرت بده برای من یجور خاص دعا کن ... التماس دعا کلی

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2706