2328
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام عزیز قربانت برم😍

مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

ممنون عزیزجان🌷

لطفا برای عاقبت بخیری مادرم و خوشبختی برادرم امین دعا کنید. 

منم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

درمسیرنور با قرآن   خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     ✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم رقم زده ای🙏✨          اللهم و من علی ببقاء ولدی، و باصلاحهم لی، و بامتاعی بهم💚✨💚                                  
2334
عزیزم یعنی واقعا آلرژی دخترت برات دغدغه شده ؟اخه چرا؟؟؟

آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

من یک مادر دلشکسته ام از وقتی فهمیدم دخترم آلرژی داره😪اگه حرفام به دلت نمیشینه دارم عقده گشایی میکنم😞
سلام عزیزم خدا نکنه 😘❤️🌹

☀️☀️❤️💋💐💐😘

مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙
سلام مائده حان بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟ حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘 

خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
@ftmeho98     @یه_دختر_کنکوری     برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن  ...

مرسی عزیزم😍

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

ناراحت نباش دختر منم دوساله آلرژی داره

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.