2370
2358
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

برای حال دل دوستام و سلامتیشون❤

@flfli    

@اعتصامی    

@آنید_پ    

@nazbanoo8300    

@مائده6525221    

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

خبر خوبی که منتظرشم هر چه زودتر بهم برسه چون با اتفاق افتادنش زندگیم از این رو به اون رو میشه ... اسی خدا خیرت بده برای من یجور خاص دعا کن ... التماس دعا کلی

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2372

خوشبختی و آخر عاقبت همه ی جوانا تموم شدن مریضی 

کاربر جدید نیستم کاربریم  توسط اقوام شناخته شده بود               او تاپیکای عکس تگم کنید مرسی عشقاا                                                     متأهل و متعهد                                          

@ftmeho98    

@یه_دختر_کنکوری    

برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن 

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

@لاکچریم    

@دخترلاکچری20    

@نیکی0    

@معصومه۲۱۷

@turk_asana    

@nafasam1370    

برای دوستام دعا کنید❤❤😘

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

برای فرج امام زمان دعا کن لطفا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2373