2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

برای حال دل دوستام و سلامتیشون❤

@flfli    

@اعتصامی    

@آنید_پ    

@nazbanoo8300    

@مائده6525221    

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2064

خبر خوبی که منتظرشم هر چه زودتر بهم برسه چون با اتفاق افتادنش زندگیم از این رو به اون رو میشه ... اسی خدا خیرت بده برای من یجور خاص دعا کن ... التماس دعا کلی

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

زهرا هستم ممنون میشم واسه سلامتی و صالح بودن همه نینی ها و نینی منم دعا کنی❤️🌷

و همچنین واسه همه منتظرا

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بعده یسال انتظار وسختی مادرم کردی...17فروردین هزاروچهارصد بیبی چکم مثبت شد😍خدایا این لحظه رو واسه تک تک منتظرا آرزو میکنم❤️🌷سی فروردین هزارو چهارصد صدای قلب کوچولوشو شنیدم❤️هشت خردادهزاروچهارصد احتمال ۷۰درصد گفتن دخمله😍😍ششم تیرماه هزاروچهارصد انومالی گفت فندقم سالمه سالمه وصددرصد دخمل🥰😘
2032

خوشبختی و آخر عاقبت همه ی جوانا تموم شدن مریضی 

کاربر جدید نیستم کاربریم  توسط اقوام شناخته شده بود               او تاپیکای عکس تگم کنید مرسی عشقاا                                                     متأهل و متعهد                                          

@ftmeho98    

@یه_دختر_کنکوری    

برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن 

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2104

@لاکچریم    

@دخترلاکچری20    

@نیکی0    

@معصومه۲۱۷

@turk_asana    

@nafasam1370    

برای دوستام دعا کنید❤❤😘

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

برای فرج امام زمان دعا کن لطفا

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                     👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..👉

من و همسرم صاحب بچه های سالم و صالح بشیم و عاقبت به خیریشونو ببینیم

خدایا بخاطر همه ی داده هات و نداده هات ازت ممنونم میدونم که روزی منو هم لایق مادر شدن میدونی دلم میخواد خونه ی ما هم پر بشه از صدای خنده های بچه هامون حتی اگه تمام شب رو بیدار بمونم غر نمیزنم حتی اگه خونه مون بهم ریخته باشه و روی همه ی میزا و کابینتامون پر باشه از لکه ی انگشتای کوچولو غر نمیزنم حتی اگه اذیتم کنه غر نمیزنم خداجونم شوهرم بابای خوبی میشه نذار حسرت شنیدن بابا و مامان به دلمون بمونه