1874
2079

فرج امام زمان .(عج) ازبین رفتن کرونا عاقبت به خیری همه فراهم شدن وسیله اشتغال وازدواج جوونا,عاقبت ب خیری جوونا.سبزشدن دامن منتظرا خدافراموشمون نکنه کرونا پاندمیش بشکنه بطلبه بیایم زیارت شفای همه مریضا حاجت رواشدن استارتر نذرتم قبول حق ان شاا...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خواهش میکنم واسم دعاکن خونه بخریم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشق انتظار(السلام علیک یابقیة الله ☆عجل الله تعالی فرجه☆) یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو بکن...  واسم دعا کنین اونی باشم که خدا دوسش داره و ازم راضی باشه🥰تیکرم به وقت تولد دوسالگی گل پسرم

میشه برا سلامتی منو پسرم دعا کنی

خودم سحر پسرم امیر حسین

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
2051

دعاکن اگه به صلاحمه عشقم بیاد خاستگاری و بهش برسم بزودی بدون مخالفتی اما اگر نع جور بشه بااین خاستگارم ازدواج کنم و خوشبخت شم اسمم فاطمس

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2104

میشه اگر شد برای این که یه حاجت خیلی مهم و محالم رو بگیرم، و اوضاع مالی خانواده‌م همون‌طوری بشه که میخوان دعا کنی عزیزم؟ نذرتون هم قبول راستی❤️

به کسی که این امضا رو می‌خونه: من با یه فرد ترنس ازدواج کردم. نه، این یه فاز زودگذر موقت نیست؛ و بله، افراد ترنس هم می‌تونن زندگی عادی داشته باشن. بیمار یا غیرعادی نیستن. یه زمانی ترجیح می‌دادم حرفی درباره‌ش نزنم اما طی سال‌هایی که کنار همسرم گذروندم، تبعیض و حتی تنفر رو علیه افراد ترنس دیدم و دردی که می‌کشید رو، و حالا این‌جا این رو می‌نویسم برای مادرهای الان و آینده، شاید کمک کرد تا یک نفر زندگی راحت‌تری رو بدون درد تجربه کنه... .

آدرس میدی بیام نذری بگیرم   التماس دعا

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....

برام دعا کن چند وقت دیگه ای وی اف دارم مثبت بشه اسمم رقیه هست

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊