1874
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064

سلام 

منم دعا کن عزیزم،بگو هنه ی حاجت هاش😞💕😘❤

ممنونتم💕💕💕💕

😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).               غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2032

ازدواج  خودم و دوستای نی نی سایتیم  به ویژه طاهره  خانم 

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   

شفای مریضا شفای خودم سلامتی برای همه مردم و خانوادم 

خونه خریدن همه مستاجرا و خودم 

مادرشدن هر کی ک منتظره و همین طور خودم 

پررزق و روزی شدن زندگی همه مردم و همچنین خودم

2082

وای عزیزم نذرتون قبول حق باشه.. واسه من و خانوادمم دعا کنید دعا کنید منم به عشقم برسم بخت همه باز شه انشاءالله      دعا کنید واسمون آرامش به خونمون برگرده تو موقعیت سختی هستیم... اسمم محبوبه هست❤ التماس دعا

نذرم قبول بشه 

دخترک خنده کنان گفت که چیست ،راز این حلقه زر،راز این حلقه که انگشت مرا ،این چنین تنگ گرفته است به بر،  راز این حلقه که در چهره او،  این همه تابش و رخشندگی است،  مرد حیران شد و گفت،  حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است ، همه گفتند مبارک باشد،   دخترک گفت دریغا که مرا،  باز در معنی آن شک باشد،  سالها رفت و شبی زنی افسرده نظر کرد بر آن حلقه زر،   دید در نقش فروزنده او،  روزهایی که به امید وفای شوهر به هدر رفته هدر،  زن پریشان شد و نالید که وای ،  وای این حلقه که در چهره او،   باز هم تابش و رخشندگی است،   حلقه بردگی و بندگی است....فروغ فرخزاد 

برای خواسته های منم دعا کن♥️

منم برات دعا کردم

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺                                  شروع رژیم و ورزش 1400/2/8 وزن شروع69. هدف اول65🔒هدف دوم62🔒هدف نهایی58🔒
1718