1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

سلام 

منم دعا کن عزیزم،بگو هنه ی حاجت هاش😞💕😘❤

ممنونتم💕💕💕💕

😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).               غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2050
لطف کنین دختر منو بگین حساسیت غذایی داره😞

عزیزم یعنی واقعا آلرژی دخترت برات دغدغه شده ؟اخه چرا؟؟؟

وزن اولیه:۸۴😓.   هدف اول:۸۰⁦☹️.    هدف دوم:۷۶🤭.    هدف سوم:۷۲😍.   هدف چهارم:۶۸😍🥰            من میتونم چون سخت تر از اینارو تونستم😁  اگه چمشت به امضام افتاد یه صلوات برام بفرس تا به هدفم برسم 🥰

ازدواج  خودم و دوستای نی نی سایتیم  به ویژه طاهره  خانم 

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   دوباره پیش به سوی لاغری .     12شهریور 12 کیلو کم  می کنم     من می تونم یه دختر خوش هیکل باشم.

شفای مریضا شفای خودم سلامتی برای همه مردم و خانوادم 

خونه خریدن همه مستاجرا و خودم 

مادرشدن هر کی ک منتظره و همین طور خودم 

پررزق و روزی شدن زندگی همه مردم و همچنین خودم

2104

وای عزیزم نذرتون قبول حق باشه.. واسه من و خانوادمم دعا کنید دعا کنید منم به عشقم برسم بخت همه باز شه انشاءالله      دعا کنید واسمون آرامش به خونمون برگرده تو موقعیت سختی هستیم... اسمم محبوبه هست❤ التماس دعا

ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی...

نذرم قبول بشه 

دخترک خنده کنان گفت که چیست ،راز این حلقه زر،راز این حلقه که انگشت مرا ،این چنین تنگ گرفته است به بر،  راز این حلقه که در چهره او،  این همه تابش و رخشندگی است،  مرد حیران شد و گفت،  حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است ، همه گفتند مبارک باشد،   دخترک گفت دریغا که مرا،  باز در معنی آن شک باشد،  سالها رفت و شبی زنی افسرده نظر کرد بر آن حلقه زر،   دید در نقش فروزنده او،  روزهایی که به امید وفای شوهر به هدر رفته هدر،  زن پریشان شد و نالید که وای ،  وای این حلقه که در چهره او،   باز هم تابش و رخشندگی است،   حلقه بردگی و بندگی است....فروغ فرخزاد 

برای خواسته های منم دعا کن♥️

منم برات دعا کردم

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺                                  شروع رژیم و ورزش 1400/2/8 وزن شروع69. هدف اول65🔓هدف دوم62🔒هدف نهایی58🔒