1874
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

سلامتی مامان و بابام 😭🙏

من یه تک فرزندم که تو این دنیا به جز خدا و پدر و مادرم کسی رو ندارم. تمام راه‌ها به روی من بسته شده و جز دعای شمایی که نمیشناسم و اصلا نمیدونم کی هستید دستم به جایی بند نیست. منه تک فرزند تنها وایستادم جلوی کوهی از مشکلات. خدا میخواد مامانم رو ببره پیش خودش ولی نمیدونه که اگه مامانم بره بابام طاقت نمیاره و زندگی من نابود میشه . خواهش میکنم ازتون دعا کنید تو این دنیا ما هیچکس رو نداریم که برامون دعا کنه... من چشمم به دعای های شماست خواهش میکنم ازتون... و حالا پدرم از پا در اومده !!! اون از مامانم ... این از پدرم ... من موندم ! 
2032

صبام

معلم شدنم

رونق کسب و کار بابام

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..برا معلم شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2064

قبول باشه 

تورخدا دعا کن برای شفای مریضم ک الان چندماهه توی کماس دعا کن سلامتی کاملشو بگیره از خدا😭😭😭

برا خودمم دعا کن اسمم فاطمس برای اینکه امسال عقدببندم😔😔😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

فرشته هستم..دعا کن بچم صحیح و سالم ب دنیا بیاد🙏🙏

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب لطف خداوند کریم منم باردار شدم 😊چله سوره حشر گرفتم.برام دعا کنید صحیح و سالم خوشکل تپلی باشه.یه ایت الکرسی مهمونم کنید .منم دعا میکنم حاجت روا بشید ب حق امام حسین 

خواهرم یه خونه بخره. 

بانو هستم عضو گروه زرد. ممنونم از بامداد خمار و بقیه دوستان و سرگروه عزیزم که منو تو چالششون شرکت دادند. وزن فعلیم 85هست.هدف اولم 80،هدف دومم 75هدف سومم 70هدف نهاییم 63.خدایا توکل به تو بهم کمک کن بهم اراده بده که بتونم وزنمو کم کنم و روزایی برگردم که هیکلم زبانزد همه بود. خدایا امیدم به تو و دوستانم هست.