2058
2075

برام دعا کن آرامش داشته باشم استاتر.

مائده فرشته منی💋💋 گفتینو من💖💖     تا آخر عمر درگیرم خواهی بودانکار نکن ؛ مقایسه تو را از پای در می آورد !    💖   دوستان با اجازه و رخصت از. یكایك شما ؛ همراهان خوب و با صفا .. از حضورتون مرخص میشوم به بزرگی خودتان ؛ دوستانی كه هستند و دوستانی كه قبلا بودند و الان نیستند . در كوتاهی و تقصیرها مرا حلال كنید . آرزوی صحت و سلامت و عافیت و عزت برای شما و خانواده های محترمتان دارم . یا حق ...
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

زنده باشی مائده جان

عضو ثابت تاپیک شعر غزلبانو۳۸                                 بنده متاهلم👨‍👩‍👧‍👦                                        
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام عزیز قربانت برم😍

هرگز به غیر جانان، ما جان نمیفروشیم😌🌹/جان می‌دهیم اما ،جانان نمیفروشیم😌❤️.........داریم با سرعت به ظهورآقامون نزدیک میشیم و هرچی نزدیک تر شیم😶هوا غبار آلودتر میشه 💜ماه را گم نکنی💜شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه🙃الان داره کجا رو میزنه؟👈رهبر😌برای اثبات درست بودن حرفم🙂💛همین بس که اکثر شهدا به اطاعت از رهبر جانم تاکید داشتن😌🌹............... 
2077
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

ممنون عزیزجان🌷

لطفا برای عاقبت بخیری مادرم و خوشبختی برادرم امین دعا کنید. 

منم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

تاپیک نوراینحاست 💛 تاپیک مناجات سالکان🌠خداوند ازراه‌های عجیب و غریب بندگانش را رهبری می‌کند و ما معتقدیم که مقصود خداوند فقط شاد و خوشبخت ساختن ماست؛ اما خودمان نمی‌دانیم که خداوند چه نوع خوشبختی را در حق‌مان روا داشته و از چه راهی به دستمان رسانده است💜
عزیزم یعنی واقعا آلرژی دخترت برات دغدغه شده ؟اخه چرا؟؟؟

آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

من یک مادر دلشکسته ام از وقتی فهمیدم دخترم آلرژی داره😪اگه حرفام به دلت نمیشینه دارم عقده گشایی میکنم😞
سلام عزیزم خدا نکنه 😘❤️🌹

☀️☀️❤️💋💐💐😘

هرگز به غیر جانان، ما جان نمیفروشیم😌🌹/جان می‌دهیم اما ،جانان نمیفروشیم😌❤️.........داریم با سرعت به ظهورآقامون نزدیک میشیم و هرچی نزدیک تر شیم😶هوا غبار آلودتر میشه 💜ماه را گم نکنی💜شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه🙃الان داره کجا رو میزنه؟👈رهبر😌برای اثبات درست بودن حرفم🙂💛همین بس که اکثر شهدا به اطاعت از رهبر جانم تاکید داشتن😌🌹............... 
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام مائده حان

بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟

حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

از یه جایی به بعد،اون دیگه عشقت نیست،تموم وجودته💕
سلام مائده حان بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟ حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘 

خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

تاپیک نورمریم جان دوستت دارم💖🌹صلوات برای امام زمان
2062
@ftmeho98     @یه_دختر_کنکوری     برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن  ...

مرسی عزیزم😍

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘  خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

خوبیم عزیزم ممنونم

خواهش میکنم مهربون 😍😘❤❤❤❤

از یه جایی به بعد،اون دیگه عشقت نیست،تموم وجودته💕