2091
2079
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

زنده باشی مائده جان

حال من مثل درختی ایست که با چشم خودش        شاهد مرگ خودش هست به دست تبری                                                                                                                                                              

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام عزیز قربانت برم😍

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه..الان کجا رو داره میزنه؟رهبر🙂درخواست دوستی ممنوع، 💖
2077
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @درمسیرخدا     @khoday_mer3p     ...

ممنون عزیزجان🌷

لطفا برای عاقبت بخیری مادرم و خوشبختی برادرم امین دعا کنید. 

منم براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏🙏🙏

تاپیک نوراینحاست 💛 مناجات سالکان 💎ای خداوند، در دل من بیارای تنهایی در شبها و روزها را و مناجات با تو را🤲حسنات مرا با معصیتی که به آن آمیخته گردد تباه منمای.🤲 خلوتهایم را به خیالات ناپسندی که برای آزمایش بر دل من می فرستی بر هم مزن💎.
عزیزم یعنی واقعا آلرژی دخترت برات دغدغه شده ؟اخه چرا؟؟؟

آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

من یک مادر دلشکسته ام از وقتی فهمیدم دخترم آلرژی داره😪اگه حرفام به دلت نمیشینه دارم عقده گشایی میکنم😞
سلام عزیزم خدا نکنه 😘❤️🌹

☀️☀️❤️💋💐💐😘

السلام علیک یا بقیة الله"عجل الله تعالی فرجه الشریف" شما هم به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید😎........ 💙چادرت ،بال و پری پنهان برایت ساخته🧚😌//آخرِ این پیله ای که بسته ای، پروانگی ست🦋😍//...... ‌💜ماه را گم نکنی💜..... دوستای عزیز🙁... چند بار بگم☹️ چیزی که به دیگران آسیب بزنه شخصی نیست! که انتظار دارید دیگران اعتراض نکنن بهش!🤔.... من نمیتونم هرکار دلم خواست انجام بدم و اون کار به دیگران ضرر بزنه و بگم به خودم مربوطه!.....، 😌❤️....کسی که زیبایی اندیشه دارد، ☺️زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمیگذارد :)😌(شهید مطهری) بچه ها🙂شهیدهمت میگه اگه راه رو گم کردی ببین آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟همون جبهه خودیه..الان کجا رو داره میزنه؟رهبر🙂درخواست دوستی ممنوع، 💖
لطفا برای حاجت روایی دوستام دعا کن  @به_کبودی_یاس     @هلناطلا     ...

سلام مائده حان

بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟

حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

از یه جایی به بعد،اون دیگه عشقت نیست،تموم وجودته💕
سلام مائده حان بهتری انشالله؟گل پسری خوبه؟ حاجت روا بشی عزیزم ممنونم از لطفت 😍😘❤❤❤

سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘 

خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

تاپیک مناجات سالکان❤️ صلوات برای امام زمان ❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2050
@ftmeho98     @یه_دختر_کنکوری     برای حال خوب و حاجت دوستام هم دعا کن  ...

مرسی عزیزم😍

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
آره عزیزم دوماهشه هرچی میخورم کهیر میزنه شکمش هم شل هست واقعا کلافه شدم دیگه😞

ناراحت نباش دختر منم دوساله آلرژی داره

وزن اولیه:۸۴😓.   هدف اول:۸۰⁦☹️.    هدف دوم:۷۶🤭.    هدف سوم:۷۲😍.   هدف چهارم:۶۸😍🥰            من میتونم چون سخت تر از اینارو تونستم😁  اگه چمشت به امضام افتاد یه صلوات برام بفرس تا به هدفم برسم 🥰
سلام عزیز دلم ممنونم شکر خدا ، شما خوبی؟ دختر گلت خوبه؟😘  خیلی ممنونم همچنین مهربونم 🙏💚🌹

خوبیم عزیزم ممنونم

خواهش میکنم مهربون 😍😘❤❤❤❤

از یه جایی به بعد،اون دیگه عشقت نیست،تموم وجودته💕