2737
2734
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14055 بازدید | 2213 پست
سلام عزیز دلم 🤗🤗🤗 ممنونم گل من،😘🌹💐❤عزیزم اونموقع که چله زیارت عاشورا گرفتم خونمون رو قولنامه ...

خدا حفظشون کنه   

خدا رو شکر عزیزم که حاجت روا شدی   خوشحال شدم برات عزیزم    

ممنون گلم ان شاءالله  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
خدا حفظشون کنه     خدا رو شکر عزیزم که حاجت روا شدی     خوشحال شدم برات عزیزم ...

متشکرم از دعای خیرت عزیزم 😍🌹💐💐

قربونت برم😘😍

عزیزی مهربون🤗🌹❤

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متشکرم از دعای خیرت عزیزم 😍🌹💐💐 قربونت برم😘😍 عزیزی مهربون🤗🌹❤

خدا نکنه  

فدات گلم

فرشته فرشته فرشته فرشته فرشته فرشته فرشته 

نمی خوای بیای ،😤😤😤😤😔😔😔😔😔☹☹☹☹😢😢😢😢😭😭😭

2728
سلام عزیزم قبول باشه ان شاءالله ان شاءالله..ان شاءالله همچنین حاجت روایی خودت ثنا جان اللهم صل عل ...

سلام‌خواهری ممنونم همچنین حاجت روایی حاجات دل خودت مهربون، انشاالله عاقبت بخیر عزیزم ،اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بسم الله الرحمن الرحیم

اعمال امروز هم انجام شد دوستان تصمیم چی شد زیارت عاشورا یا قرآن یا همین روال همیشگی؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

‌🌿سبزترین فصل سال 🌿

✨ز جاده‌های خطر، بوی یال می‌آید

کسی از آن سوی مرز محال می‌آید

✨صدای کیست؟ خدایا، درست می‌شنوم؟

دوباره بوی صدای بلال می‌آید

✨مشام جنگل آتش گرفته می‌سوزد

که بوی سوختن از یک نهال می‌آید

✨ز بس فرشته به تشییع لاله آمد و رفت

صدای مبهم برخورد بال می‌آید

✨مپرس از دل خود، لاله‌ها چرا رفتند؟

که بوی کافری از این سؤال می‌آید

✨بیا و راست بگو: چیست مذهبت ای عشق؟

که خون لاله به چشمت حلال می‌آید

✨به لحظه لحظه این روزهای سرخ قسم

که بوی سبزترین فصل سال می‌آید...

2738
سلام‌خواهری ممنونم همچنین حاجت روایی حاجات دل خودت مهربون، انشاالله عاقبت بخیر عزیزم ،اللهم صل علی م ...

ممنون از این همه ذعاهای خوبت ثنای خوش قلبم  

بسم الله الرحمن الرحیم اعمال امروز هم انجام شد دوستان تصمیم چی شد زیارت عاشورا یا قرآن یا همین روال ...

سلام عزیزم

قبول باشه ان شاءالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

راستش عزیزم من هنوز منتظر ساداتم برای ادامه برنامه..نمیدونم راستش

✨﷽✨

✅ داستان واقعی کریم پینه دوز

👈 خانه خریدن امام زمان عج برای مستاجر تهرانی

💠 نامش کریم بود، سید کریم محمودی، شغلش کفاشی بود، در گوشه ای از بازار تهران حجره ی پینه دوزی داشت، جورَش با مولا جور بود، می‌گفتند علمای اهل معنای آنروزِ تهران مولا هر شب جمعه سَری به حجره اش می‌زنند و احوالش را می‌پرسند

مستاجر بود، درآمدِ بخور و نمیری داشت، صاحبخانه جوابش کرد، مهلت داد به او تا ده روز بعد تخلیه کند خانه را، کریم اما همان روز تصمیم گرفت خالی کند خانه را تا غصبی نباشد، پول چندانی هم نداشت برای اجاره ی خانه، ریخت اسباب و اثاثیه اش را کنار خیابان با عیال و بچه ها

ایستاده بود کنار لوازمش، مولا آمدند سراغش، سلام و احوالپرسی،فرمودند به کریم پینه دوز، کریم ناراحت نباش، اجدادِ ما هم همگی طعم غربت را چشیده اند، کریم که با دیدن رفیقِ صمیمی اش خوشحال شده بود بذله گوئی اش گُل کرد و گفت :درست است طعم غریبی را چشیده اند اجداد بزرگوارتان، اما طعم مستاجری را که نچشیده اند آقاجان، مولا تبسمی کردند به کریم...

یکی از بازاریان معتمد تهران شب خواب امام زمان ارواحنافداه را دید، فرمودند مولا در عالم رویا، حاجی فلانی فردا صبح می روی به این آدرس، فلان خانه را می خری و میزنی بنام سید کریم

پیرمرد بازاری صبح فردا رفت به آن نشانی، در زد، گفت به صاحب خانه، می‌خواهم خانه ات را بخرم، صاحبخانه این را که شنید بغضش ترکید، با گریه گفت به پیرمرد بازاری گره ای افتاده بود در زندگی ام که جز با فروش این خانه باز نمی شد، دیشب تا صبح امام زمانم را صدا میزدم...

اما آقاجان! ای کاش ما هم مثل سید کریم و آن مرد خانه دار می توانستیم چشمان زهرایی تان را زیارت کنیم،هرچند روزگار ما روزگار غیبت امام زمان مان است، اگرچه وجود مبارک تان برای ما حاضر و غائب ندارد و همه ی عالم در تسخیر نگاه مهربان شماست...

نشسته باز خیالت کنارِ من اما

دلم برای خودت تنگ می شود چه کنم!؟

📚برداشتی آزاد از تشرفات سید کریم محمودی ملقب به کریم پینه دوز

🌸 الّلهُــمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــــ الْفَــرَج 🌸

یوسف زهرا تو بیا 

وقتی می‌شنوم تو را «یوسف زهرا» صدا می‌زنند و به یوسف تشبیه می‌کنند، اگرچه :
بالای تخت یوسف کنعان نوشته‌اند / هر یوسفی که یوسف زهرا نمی‌شود
هر گاه تو را با این لقب یاد می‌کنند ناخودآگاه آیه‌ای از قرآن کریم برایم تداعی می‌شود. آنگاه که برادران خطاکار یوسف به محضر او شرفیاب شدند آنها را با این بیان مخاطب قرار داد که:
(هَل علمتم ما فعلتم بیوسف و اخیه) ---> هیچ می‌دانید با یوسف و برادرش چه کردید؟
بلافاصله بانویی قد خمیده در برابرم مجسّم می شود که یکایک شیعیان و مردم جهان را مورد خطاب و عتاب قرار می‌دهد که :« هَل علمتم ما فعلتم بیوسفی»؟ هیچ می‌دانید با یوسف من چه کرده‌اید؟ هیچ می‌دانید در این هزار و صد و اندی سال که از شروع غیبتش می‌گذرد بر مهدی من چه گذشته است؟
از اشک های غریبانه اش باخبرید؟ از غصّه و قلب پر از خونش چه می‌دانید؟ چرا برای رهایی او از غربت و غیبت و مظلومیت دعا نمی‌کنید؟ بدانید:
دلی شکسته‌تر از من در آن زمانه نبود/ در این زمان دل فرزند من شکسته‌تر است.

______

پ.ن: پروردگارا بیا و کرم بفرما به حقّ آن مادر قد خمیده، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از باقی مانده غیبت یوسفش صرف نظر بفرما...

غم شیعیان امام زمان را آزار می‌دهد

در کتاب زیبای مجالس حضرت مهدی سلام الله علیه صفحه 109 داستانی آمده از شاعری به نام سید حلاوی که از رنج ها و غم های شیعیان به محضر امام زمان گلایه میکند و آن حضرت در پیغامی جانسوز جواب آن شاعر را میدهند : 

سید حلاوی یک قصیده شکواییه‌ای ساخت که در آن به امام زمان عجل‌الله‌فرجه شکایت‌ها داشت، با این مضمون:
یابن العسکری کجا هستید؟ شیعیان شما را آزار می‌کنند. فلان دسته از شیعیانت گرفتار شده‌اند و دچار رنج و شکنجه و بلا و محنت هستند. در این اشعار بلاهای که بر شیعیان مختلف رخ داده است به نظم کشیده شده است.
این اشعار را این طرف و آن طرف در دو سه جلسه خوانده بود. یکی دو نفر از اوتاد (اشخاصی که عموما در کنار حضرت مهدی در حال خدمت گذاری هستند) نجف در عالم رؤیا به حضور مبارک حضرت بقیةالله سلام‌الله‌علیه شرفیاب شدند.
حضرت به آنها فرمودند: بروید به سید بگویید: سید! اینقدر دل من را مسوزان، اینقدر سینه مرا کباب مکن، اینقدر ناراحتی شیعه را به گوشم مرسان، من از شنیدن آن متاثر می شوم...
” لَیْسَ الْاَمْر بِیَدی “ سید! کار به دست من نیست، به دست خداست. دعا کنید خدا فرج مرا برساند تا شیعیانم را از این شکنجه‌ها نجات دهم.

______

پ.ن: قربان محبتت یا بقیة الله، قربان آقاییت ای پدر مهربان، ما فکر میکنیم که شما مشکلات و غم های ما را نمیبینید و راحت به زندگی خود در غیبت کبری به ادامه میدهید!!
خدایا! به سوز سینه امام حسین (ع)، به سوز سینه خواهر و دختران یتیمش، همین ساعت درد و غم و سختی های شیعه را با ظهور آن حضرت خاتمه عنایت بفرما..!

✨﷽✨ ✅ داستان واقعی کریم پینه دوز 👈 خانه خریدن امام زمان عج برای مستاجر تهرانی 💠 نامش کریم ...

ای جانم😭

چقدددرررر خوش بخت بوده که امام زمان(عج)رو دیده ،حتی باهاشون دوست بودن...خوش به سعادتشون💔💔

خیلی جالب بود،بازم از این نوع مطالب وکسانی که با امام زمان رو دیدن بزار ،عزیزم💔  

السلام العلیک یا بقیةالله💚

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️
✨﷽✨ ✅ داستان واقعی کریم پینه دوز 👈 خانه خریدن امام زمان عج برای مستاجر تهرانی 💠 نامش کریم ...

خوش به سعادتش آدم غبطه میخوره بهشون

عاشق اینجور داستانام

2706